Sons of Anarchy (2008-2014) poster

Sons of Anarchy (2008-2014)

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
45 minutes
Last aired
Numenor ons of Anarchy, Amerika FX Networks kanalında yayınlanan bir suç, drama dizisidir. Dizi, Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlıklarını korumaya çalışan bir motorsiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club" ve etraflarında geçen olayları anlatıyor. Bu çete, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamı sürdürmeye çalışırken diğer yandan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek, kasabayı korumak zorundadır. Sons of Anarchy, kısaca Amerika'da uzun yıllar boyunca varlığını sürdürmüş olan motorsiklet çetelerinin yaşamlarını konu alıyor. Jackson 'Jax' Teller (Charlie Hunnam) : Jax, Sons of Anarchy Motosiklet Kulübü'nün kurucusu John Teller'ın oğludur. Bu hayat tarzından başkasını tanımaz. Jax iki tekerlek üzerinde giden bir paradokstur: zeki, hassas, ve hislerini dışa vuran bir karakterken aynı zamanda asabi ve oldukça tepkili bir kişiliği vardır. Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) : Jax'ın annesi Gemma Teller Morrow, hayatındaki erkekleri mutlu ve bir arada tutan, tam anaerkil bir kadındır. Ayrıca, gizli ve karanlık sırları vardır. Anaç olduğu kadar da acımasız bir annedir. Tahtını korumak için hiçbir şeyden kaçınmayacak bir kraliçedir. Clarence 'Clay' Morrow (Ron Perlman) : Clarence 'Kil' Morrow, Jax'in üvey babası ve SAMCRO'nun başkanıdır ve "Redwood First 9motosiklet kulübünün kurucu üyelerindendir. Bir çeşit eklem rahatsızlığı (dejeneratif artriti) olan Clay, kendi bedeni üzerindeki hakimiyetini kaybettikçe, çevresine koyduğu kurallar da daha sert ve acımasız olmaya başlar.

mrtks89 profile photo
mrtks89
Görünce nostalji yaşadım, özlemişim SOA'yi. Çok dizi izledim fakat hiç bir diziyi böylesine bi tutkuyla izlememiştim. Hele bir de Harley Davidson tutkunuz varsaaa sesini duymak bile içinizi kıpır kıpır yapıyorsaaaa bulunmaz bir nimet olacaktır kaçırmayın. Keşke bitmeseydi dediğiniz dizilerden biri olacaktır. ''Riding through this world all alone''
0
2 months ago
akkayagiiz profile photo
akkayagiiz
İzleyen her insanın kalbinde ayrı bir yeri olan efsane. Çok sevdik çok
0
7 months ago
mhmtayz profile photo
mhmtayz
Diziye baslarken çok umutlu değildim.Sade aksiyondan sıkılan biri olarak sıkılacağımı düşünüyordum.Fakat çok yanlış düşünmüşüm.Zira dizinin içinde aksiyondan çok mükemmel hayat dersleri vardı.Dİzide öyle aman aman sanatsal unsurlar yok.Ama bence realizm allahına kadar var.Gerçekten hayat var.
2
8 months ago
birtank profile photo
birtank
7 sezon ne çabuk bitti anlayamadım.Karakterler ve hikaye o kadar sağlam oturtulmuş ki bundan iyisi olamaz diyorsunuz.Oyuncu seçimleri mükemmel.
1
10 months ago
Capo profile photo
Capo
Bu dizi için, sanki önce müzikler bulunup üzerine senaryolar yazılmış ve mükemmel sahnelerle kurgulanmış gibi.
Ön yargılarınızı bırakmak için iyi bir nedendir bu dizi.Suç ve dram ın birleştiği fakat normal hayatın içine batmış insanlara öneremeyeceğim bir dizi.
0
10 months ago
frkncskn profile photo
frkncskn
son 2 sezona kadar guzeldı daha sonra koptum diziden
0
1 year ago
hakan68 profile photo
hakan68
diziyi izlemeye başlayalı çok uzun zaman olmadı ama çok kısa süre bağladı beni kendine. Üstüne bir de dizinin bitmiş olduğunu devamının gelmeyeceğini beşinci sezonda öğrendim şuan daha yavaş izlemek için kendimi zorluyorum breaking bad den sonra aynı şeyleri bu dizi içinde yaşıyorum kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt özellikle her bölüm de sizi şaşırtması ne olacağını kestirememeniz sizi diziye daha çok bağlayacak. Özellikle Kurt Sutter olağanüztü yazıyor. İzlemediyseniz kesinle hemen başlayın
0
almost 2 years ago
serkankaraahmet profile photo
serkankaraahmet
ah ulan gemma :@
0
almost 2 years ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Motorcu arkadaşların kaçırmaması gereken dizi..Harikadır
1
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Hells Angels , Mongols gibi dünyanın en büyük motosiklet çeteleri konu alınarak çekilen dizi. para , kan , şiddet , uyuşturucu ve mafya aileleri gibi konuları işleyen , Amerikanın özellikle güney bölgelerinde etkili olan motosiklet çetelerini en iyi anlatan dizi .
1
over 2 years ago
farukaydogan profile photo
farukaydogan
yeni sezon nezaman başlayacak aceba. belkiyoruz seni SOA
0
over 2 years ago
Trgtt profile photo
Trgtt
Dünyada ikinci bir brad pitt olduğunu anlıyacaksınıız
1
almost 3 years ago

Who liked Sons of Anarchy

Who wishlisted Sons of Anarchy

Shelves that Include Sons of Anarchy

Interesting content shared about Sons of Anarchy

^ Back to Top