Spartacus: Blood and Sand (2010-2013) poster

Spartacus: Blood and Sand (2010-2013)

Episodes
Country
USA
Runtime
55 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd Arenada efsaneler kanla yazılır... Rome dizisinin tarihi gerçekçiliği 300 filminin görsel mükemmelliğiyle buluşuyor, tarihin en asi kahramanı Spartaküs, televizyonu fethediyor. 2010'un en ses getiren dizisi Spartacus: Blood and Sand. Romalıların ihanetine uğradı, köleliğe zorlandı ve bir gladyatör olarak yeniden doğdu. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel efekt teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanılarak çekilen Spartacus: Blood and Sand, yurdundan ve sevdiği kadından koparılan bir adamın, kanlı arenalarda küllerinden doğuş öyküsünü anlatıyor. O artık ateşli tutkuların esiri olmuş ve gaddarca yönetilen bir dünyada mücadele vermek zorunda. Spartaküs hayatta kalmak için sıradan bir adamdan ve bir gladyatörden çok daha fazlası olmalı. O, bir efsaneye dönüşmeli. Tarihin en asi kahramanı, televizyonu fethetmeye hazırlanıyor. Spartacus: Blood and Sand ile Romalıları dize getiren efsanenin doğuşuna tanıklık edeceksiniz. Galler kökenli Andy Whitfield'ın Spartacus'ü canlandırdığı yapımda, Türk izleyicilerin Xena / Zeyna olarak tanıdığı Lucy Lawless da rol alıyor.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
yeni oyuncuya alışma ve ilk sezon heyecanını aramakla geçen ikinci sezonun ardından muhteşem bi üçüncü sezon ve daha da. mükemmel bir final izledim. özellikle son iki bölüm çok etkileyiciydi hem replikler hem duygusu hem de akıl oyunlarıyla. zamanında yarım bırakarak büyük hata yapmışım. unutulmaz dizilerden biri oldu benim için.
8
8 hours ago
Lessienn profile photo
Lessienn
bu dizi kesinlikle benim 'en'im.söylenildiğinin aksine kandan,seksten ibaret falanda değildir.müzikleri,karakterleri,kostümleri ve muazzam sezon finalleriyle ben de çok başka bi yeri var.esas oğlanın tüm acısını izlerken sizde çeker,yer yer oturur ağlarsınız.izlemeyen varsa kesinlikle tavsiyedir.
5
12 days ago
FairyTalee profile photo
FairyTalee
ilk sezonundan son sezonuna kadar her bölümü final niteliğinde olan muhteşem bi diziydi. böle bi dizi ne geldi ne de gelecek. game of thrones gibi diziler spartacusun yanında çömezmiş.:(
2
2 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
1. SEZON: Herşeyiyle mükemmel bir sezondu. Finali ise soluksuz izletiyor. Bugüne kadar izlediğim en iyi dört beş dizi sezonundan birisi gerçekten. Ama bunu böyle ayırıp yazmamın nedeni daha önceki izleyişimde ikinci sezonun ilk bölümüyle diziyi kapatmam olmuştu. Çünkü malum Spartacus değişiyor adamımız hayatını kaybedince. Bakalım o zaman olayın tazeliğinden duygusal mı davranmışım yoksa haklımıydım görelim :) Yine de devamını beğenmesem bile ilk sezonu her dizisevere tavsiye edebilirim.
3
4 months ago
csenturk profile photo
csenturk
harikaydi yaaa.niye bu kadar zamandir izlemedim diyip bi haftada bitirdigim sonra da niye bu kadar zamanda bitirdim diye hep kendime kizmama neden olan dizi :P
0
5 months ago
bercem profile photo
bercem
muhteşem bir yapım
0
6 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Prison break' den sonra boşluğumu dolduran tek dizi tam bir efsane bekleten gitsin bi köşede ölsün o kadar :)
0
7 months ago
haktant profile photo
haktant
Bu diziyi bu kadar zaman neden izlememişim diye kendime kızıyorum. Harika ilerliyor, heyecanlı, her an herşey olabiliyor. Efektleri biraz daha iyi olsaydı, dört dörtlük diyecektim.
0
9 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Savaş, tarih, gerilim türünde dizi severler için kaçırılmaz bir seri.
0
10 months ago
aclckworkorange profile photo
aclckworkorange
Kendime kızıyorum böyle bir diziyi niye bu kadar geç izledim diye gerçekten başyapıt dizi gibi dizi tüyler diken diken oluyor
0
10 months ago
acarnesim profile photo
acarnesim
İddaa ediyorum bu dizi gibi asla bir daha böylesine harika bir baş yapıt olmayacak. Ben şahsen bu tarz bir dizinin asla çekilemeyeceğini düşünüyorum. çünkü sadece sahneler, efekler, müzik vs. çekimle ilgili şeyler muhteşem değildi aynı zamanda karakterler muhteşem ötesiydi sergiledikleri rollerle. çekim ile ilgili daha iyisi yapıla bilir ama asla bir daha böylesine bir bütün oluşturulamaz. Dizilere bugün bu kadar düşkün isem bu dizi baş sorumlusudur. eğer izlemediyseniz dizi izlemeyin o kadar abartıyorum ve bu abartıyı hakkediyor :)
0
over 1 year ago
BladeMaster profile photo
BladeMaster
Harika bir diziydi keşke bu kadar çabuk bitmeseydi bunun 10 sezon gideceğini düşünüyodum keşke bitmeseydi harikaydı spartacus değişmiş olsa bile yerine gelen admda çok gzüel rol yapıyordu harika diziydi bitmesine üzüldüm
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Mükemmel diziydi de şu Spartacus değiştikten sonra inanılmaz geriledi gözümde. Yine de izlemeye değer.
2
over 1 year ago
limitless profile photo
limitless
Söylenecek tek şey var o da izlemediyseniz zaman kaybetmeden başlayın...
0
almost 2 years ago
maske profile photo
maske
Hayatımda izlediğim en güzel dizidir.Yeri geldiğinde adamı hüngür hüngür ağlatan dizidir.Her oyuncunun mükemmel rol yaptığı bir dizidir.
0
2 years ago

Who liked Spartacus: Blood and Sand

Who wishlisted Spartacus: Blood and Sand

Shelves that Include Spartacus: Blood and Sand

Interesting content shared about Spartacus: Blood and Sand

^ Back to Top