Spartacus: Gods of the Arena (2011-2011) poster

Spartacus: Gods of the Arena (2011-2011)

Episodes
Country
USA
Runtime
55 minutes
Last aired
PaRaNoYa7 Spartacus: Gods of the Arena bizi Spartaküs’ten öncesine, Capua’da yepyeni şampiyonların doğduğu bir döneme götürüyor. Gladyatörlük efsanesinde derinlere inerken, ideallerine bağlı yaşayan kahramanımız Spartaküs’ün yerini zevk düşkünü Gannicus alıyor. Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un gladyatör okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Gannicus’un omuzlarında yükselişe geçmiştir. Okulu babasından devralmayı bekleyen Batiatus, gladyatörlerini en yüksek mertebede dövüştürmek için her türlü entrikayı çevirmeye hazırdır. Tabii sadık eşi Lucretia her zamanki gibi planlarının en büyük destekçisidir. Eski arkadaşları Gaia’nın da yardımıyla güç kazanmak ve Capua’yı yönetmek için sınır tanımayacaklardır. Bu yeni diziyle Spartacus: Blood and Sand’de tanıştığımız karakterlerin bulundukları noktaya nasıl geldiklerini öğrenirken, Batiatus’un okulunun adım adım nasıl yozlaştığına, hırs ve ihanetle değişen hayatlara tanıklık edeceğiz. Gods of the Arena’da, arenada olduğu kadar Batiatus’un evinde de gerilim dorukta olacak.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Whitfield'ın hastalığından dolayı araya konulan ve Batiatus'un okulunun yükselişini ele alan 6 bölümlük mini dizi. Bir çok karakterin geçmişini öğrenirken bir de Gannicus adında o günün şampiyonunu izliyoruz. Dizinin ilk sezonu gibi yine harikaydı. Bakalım yeni Spartacus ile nasıl devam ediyor dizi. İlk çıktığı zamanlarda Whitfield'ın yokluğuyla bırakmıştım diziyi.
4
4 months ago
mahru profile photo
mahru
andy whitfieldin ölümü ile benim için biten dizi.
0
7 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Andy Whitfield' ın ölümünden sonra yeni oyuncu seçimleri dönemimde ilerideki karakterleri anlatan muhteşem bir mini dizi izlemeden ölme.
0
7 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
İzlemeden ölmeyin :)
0
10 months ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
gannicus ve gülüşü diyorum başka birşey demiyorum
0
almost 2 years ago
efehalilm profile photo
efehalilm
En iyisi ;)
0
2 years ago
yasinpolat profile photo
yasinpolat
tek kelime mükkemmel :)
0
2 years ago

Who liked Spartacus: Gods of the Arena

Who wishlisted Spartacus: Gods of the Arena

Shelves that Include Spartacus: Gods of the Arena

Interesting content shared about Spartacus: Gods of the Arena

^ Back to Top