Supergirl (2015- ) poster

Supergirl (2015- )

Episodes
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
Ricky.McFloyd DC'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Krypton gezegenindeki felakatin ardından Dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. Projenin arkasında Arrow ve The Flash gibi dizilerin yapımcısı Greg Berlanti var.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
0
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Keyifli bir dizi. Grafikler ve senaryo ise çok başarılı değil. Dizi şey havasında böyle ana haberin üstüne 8:15te başlayacak başarılı dizi değil de öğlen 4te 5te yayınlanan denk gelince aa bi bakıyım seviyesinde bir dizi. Çok daha üste çıkacağını sanmam. Bir de söylemeden edemicem Kripton gezegeninin büyülü gözlükleri Kara'da da var. Zaten fazlasıyla fantastiksiniz şu gözlüğe bi büyü bi güç bi ne bileyim bişeyler yapılmış gibi gösterin. bi metre mesafeden tanınmıyor gözlüğü çıkarınca. Superman gene lens de takıyodu :D ne kadar farkedecekse gerçi :)

Güncelleme: İzledikçe daha da kötüye gitti. Açık ara DC'nin yaptığı en kötü dizi diyebilirim.
3
6 months ago
Brook profile photo
Brook
1 günde 14 sezon izleten dizi oldu benim için. Gayet iyiydi. Merakla yeni bölümleri bekliyoruz bakalım.
2
9 months ago
dmorf profile photo
dmorf
dizi güzel kurgusu falan iyi. Oyuncuları da iyi seçilmiş. ama kızın kostüm cok kotu.. sanırsın 80lerden fırlamış
2
12 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
şimdilik güzel dewam eden bir dizi ama görsel efektlerde we senaryo dinamiğinde bir kaç sorun war onlar halledilmeli ilerleyen bölümlerde yoksa pek sürmez ..
2
1 year ago
KerseL profile photo
KerseL
Pilot bölümüyle guzel bi başlangıç yaptı dizi, flash'ta meta-insanlari kovaliyolardi bunda da kripton'dan kacan mahkumları kovaliycaklar anlasilan
0
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dizi güzel.Kara Zor-El olarak Kal -El in yani Clark Kent in arkasından dünyaya gönderilmiş.Görevi onu korumak.konuşmalarda kuzenim diye çok geçti lafı.ilerleyen bölümlerde çıkarmı bilmem ama Kasım a kadar beklicez şimdi 2. blm için.
2
over 1 year ago

Who liked Supergirl

Who wishlisted Supergirl

Shelves that Include Supergirl

Interesting content shared about Supergirl

^ Back to Top