The 100 (2014- ) poster

The 100 (2014- )

Episodes
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
Nurullahsert Bir nükleer savaş dünyayı yok ettikten 97 yıl sonra, insanlıktan kalan tek örnekleri barındıran bir uzay gemisi 100 genci dünyayı tekrar insanlarla doldurmak için geri gönderir.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
çok hoş, farklı, değişik bir dizi.. yalnız bazıları her ne kadar lost ta benziyor dese de lost ile yakından uzaktan alakası olmayan tamamen bağımsız müthiş dizi.. ayrıca bu diziyi lost ta benzetmek lost ta hakarettir.. lost tun yeri apayrıdır bende.. hiç bir dizi lost un yerini dolduramaz efsane ötesi efsanedir benim için o.. açık ve net.
2
7 days ago
Boddah profile photo
Boddah
Dizi efsane mi orası tartışılır,keza dizinin hala toy olduğunu ve bir kaç fırın daha ekmek yemesi gerektiğini düşünmekteyim,belki de fazlaca genç başrol oyuncusu olmasından böyle düşünüyorum.Fakat dizi asla geri gitmiyor aksine ilerledikçe tadını almaya başlıyor.Sezonlar arası farklar belli oluyor zaten,kimse ilk sezon ki gibi,fazlasıyla gönül davalarına kendini kaptırmıyor,tıpkı dizi gibi büyüyüp serpiliyorlar işte.Bir de fantastik yönü çok olmasa da Game of thrones,bilim kurgu yönü ise,özellikle yapay zeka kısımları Person of interest tadı veriyor.Hatta önemli-önemsiz demeden karakterlerin öldürülmesi,kendine has bir konuşma dili olması,feminist yönünün ağır basması açısından da baya baya yapımcılar Game of thrones a öykünüyor sanki
2
2 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
izleyin pişman olmazsınız.. lost gibi diyebilirim..
1
10 months ago
Brook profile photo
Brook
ilk 4 bölümü izledim ama pek sevmedim şu ana kadar. İlerledikçe belki ilginçleşebilir. Ben size tavsiye etmeyeyim ama siz yine de izleyin. :D
1
10 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk başladığında biraz soğuk bulduğum ancak ilerledikçe way be adamlar film kalitesinde bilim-kurgu dizisi yapmışlar dediğim dizidir kendisi :) 1 günde 5 bölüm izledim öyle kaptırdım yani :) fantastik,bilim-kurgu-macera sewenlerin kesinlikle çok beğeneceği bir yapım :)
4
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Son yılların şürhesiz en başarılı bilimkurgu dizilerinden. İzledikçe izleme isteğiniz artıyor. Ben işlediklerini konuların ve verdikleri mesajların oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Dizide rahatsız olduğum birkaç husus var onlar dışında seviyorum. Raven ve Octavia karakterleri dizide çok sinir olduğum karakterler ve onları dizide gördükçe sinirlerim geriliyor. Bir de dizideki feminist havada bazen can sıkıcı oluyor ama bunu uyarlandığı kitabın yazarının bir kadaın olduğuna bağlayabiliriz tabi. Bir de gereksiz, hiç neden yokken ortaya çıkan eşcinsel sahnelere bence hiç gerek yok diziyi bayağılaştırıyor.
6
1 year ago
megung profile photo
megung
oturup düşününce çok saçma geliyor dizi neden izliyorum ben bunu diyorum ama nedense izlemekten de alıkoyamadım kendimi, aynı hisleri fringede de yaşamıştım belki tarif açısından daha açıklayıcı olur :) zaman öldürmek isteyenler buyrun böyle alalım efenim sizleri ;)
2
over 1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
Şu kadarını söyleyeyim eğer dizi izlemeyi seven biriyseniz ve gerçek anlamda sağlam dizi diye tanımlaya bileceğiniz bir dizi arıyorsanız. Özellikle de bilim kurgu seviyorsanız bir kaç gün içinde bütün bölümleri bitirip yeni sezonu iple çekeceksiniz tereddüt etmeden izleyin .
0
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Bürokasi ve wahşi doğa kanunları arasında sıkışmış ergenlerin sevişme mücadelesi :) ilk bölümünden beri saçmalayan ama herşeye rağmen kendini merakla izleten popüler dizi. zaman geçirmek için bire bir. Bölümler ilerledikçe daha da iyi oluyor...
4
almost 2 years ago
missbolt profile photo
missbolt
'dı yüz'
3
almost 2 years ago
kabasakal profile photo
kabasakal
Şu anda ortalama bir dizi ama ilerde epey güzel bir dizi olacağına adım gibi eminim.
0
2 years ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Yeni bölümü dört gözle beklediğim muhteşem bir dizi...
0
2 years ago
efehalilm profile photo
efehalilm
Bu yıl en iyi sezon finali yapan dizilerden biriydi her dakikası dolu dolu geçti.
0
2 years ago
babaydans96 profile photo
babaydans96
yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum :)
0
2 years ago
smhctnglu profile photo
smhctnglu
Dünyanın yok olması ve insalığın tekrardan doğmasını konu alan aşk aksiyon savaş ne isterseniz bulabildiğiniz sürükleyici yeni bir dizi
0
over 2 years ago

Who liked The 100

Who wishlisted The 100

Shelves that Include The 100

Interesting content shared about The 100

^ Back to Top