The Flash (2014- ) poster

The Flash (2014- )

Episodes
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
KerseL Cw, bir başka Dc evreni kahramanı olan Flash'ın dizi çalışmalarına başladı. DC elemanlarından Geoff Johns’un yazacağı ve iki Arrow yaratıcısının -Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti- da yer alacağı, Central City Flash’ine odaklanan projeye kanal tarafından hız verilmiş durumda. Dizi, Central City Polis Birimi’nin adli laboratuarının bir üyesi olan ve günlerini suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplamakla, daha teatral lezzeti olan kötü adamları ise süper hızını ve kırmızı tulumunu kullanarak yakalamakla geçiren Barry Allen'ın yaşadığı maceraları konu alacak. Flash haftalık formatta kullanılacak konuya ve kötü adamlara sahip olacak....

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
2. SEZON - Yine ilk sezon gibi çok sürükleyici ve başarılı bir sezondu. İlk başta kaygım yine villainımızın speedster oluşuydu fakat Zoom karakteri Reverse-Flash'e göre hem daha derinlikli hem de görsel olarak çok çok başarılıydı. Ayrıca tam da bir villain olmuş. Sezon içinde bir kaç yere kafam takıldı olmamış mı derken ama final bölümünde neredeyse hepsine cevap geldi. Finalde ise Tüm bu olaylar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen dizi severlerine Flashpoint Paradox çizgi romanını ve ya animasyon filmini öneririm. Bunun yanında Cisco tüm serinin neşesiydi ve çok güzel göndermeleri var. Dizinin benim için tek olumsuz yanı dramının fazla olması. Yani bir dizide dram olur ki düşününce bunda olması çok çok normal. Fakat Flash dc'nin en neşeli karakterlerinden biri hatta muhtemelen film çıkınca görücez tüm Justice League ekibini neşelendiren isim o katı adamların arasında. Ama dizide bunu sadece bir kaç bölümde görüyoruz tüm bölüm olarak yani. ki bunu da çok çok başarılı yapıyorlar. Son olarak söylemeden edemicem dizinin dost dizi Arrow'dan senaryonun yanında en büyük artısı da oyunculuklar. Arrow'da belirli bir kaç kişinin oyunculuğu iyiyken burada genel olarak başarılı ve ya iyi. Kötü denilecek yok neredeyse.
5
6 months ago
zeykoli profile photo
zeykoli
En sevdiğim dizilerden, hatta en sevdiğim. O kadar çok sevdim ki pazartesi günü 1.sezona tekrar başlayayım dedim şu an 13.bölümdeyim. Hiç düşünmeden başlayın.
0
11 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Arrow ile senkronize gitmesi bir başka güzellik.
0
11 months ago
Brook profile photo
Brook
Ben sevdim bu diziyi. O kadar sevdim ki 1 haftada şu anki bölümlere ulaşmışım. İş güç vs arasında hem de :) Son bölümlerde biraz durağanlık var ama etkisini hala kaybetmedi yine de. Umarım daha da iyi devam etmeyi başarır.
2
12 months ago
Jackup profile photo
Jackup
Sağlam dizi ama şu Flash "arch-enemy"lerinden sürekli dayak yemese daha iyi olur diye düşünüyorum.En azından söylediği gibi yaşayan en hızlı adam olsun.
0
1 year ago
untildawn profile photo
untildawn
En az 5 sezon sürmesini dilediğim dizilerden
0
1 year ago
muru009 profile photo
muru009
güzel bi dizi. akıcı ve görselleri çok iyi
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Son 20-25 dakikasını soluksuz izlediğim bir final yaptı. Çok başarılıydı. Görsel olarak da film kalitesindeydi diyebilirim. Şimdi malesef ekime kadar beklemek zorundayız :D
1
over 1 year ago
ImpLosioN profile photo
ImpLosioN
Nasıl fena sezon finali yaptı öyle
1
over 1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
Aslında bir çok marvel karakterinin olduğu diziler gibi sıradan bir dizi olacak diye bekliyordum ama dizi konusuyla beni çok şaşırttı böyle devam ederse izlemeye devam.
0
over 1 year ago
mutumut profile photo
mutumut
Gotham - Flash- Walking Dead bu üçlü iyidir
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Dc Comics'in Marvel'a çok büyük fark attığı dizi sektöründeki kaliteli dizilerinden biri daha. Gotham ve The Flash yeni başlayan iki favori dizim. İkisi de çok başarılı ve The Flash özellikle görsel efektler olarak oldukça başarılı ve diğerlerinin önünde bu alanda.
1
almost 2 years ago
videofuar profile photo
videofuar
hayatınızın dizisi olmaya aday harika dizi
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
güzel bir başlangıç yaptı her şey güzeldi bölümler geçtikçe kalitesini daha da arttıracaktır :)
1
2 years ago

Who liked The Flash

Who wishlisted The Flash

Shelves that Include The Flash

Interesting content shared about The Flash

^ Back to Top