The Following (2013-2015) poster

The Following (2013-2015)

Episodes
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
TARIK59 FBI Amerika Birleşik Devletleri’nde hemen hemen 300’den fazla aktif seri katil olduğunu tahmin etmektedir. Bu katiller birbirleriyle iletişim kurmak için bir yol bulurlarsa ne olur? Ya da birlikte çalışıp ülke çapında ortaklıklar kurarlarsa? Zeki bir psikopat seri katil diğerlerini bir araya getirir ve bir hayran kitlesi oluşturursa neler yaşanır? Ünlü seri katil Joe Carroll (James Purefoy) ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur. Bunun üzerine FBI, eski ajan Ryan Hardy’i (Kevin Bacon) davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır. Artık göz önünde olmayan Hardy, edebiyat öğretmenliği yaptığı Virginia Üniversitesi’nin kampüsünde 14 kız öğrenciyi öldüren Carroll’ın dokuz yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumludur. Hardy, Carroll’la ilgili her şeyi bilmektedir. Onu herkesten iyi tanır. Belki Carroll’ın psikolojik ve entelektüel anlamda tek dengidir. Ancak yıllar önce Carroll davasını çözen Ryan Hardy artık farklı bir adamdır. Bu seri katili yakalamak için harcadığı süre boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralanmış olan Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur. Bu soruşturma Hardy’nin kurtuluşudur, harekete geçme çağrısıdır.

Trailer not available.

Sefa profile photo
Sefa
Harika başladı 2. sezonda bira kendisini tekrar etti ancak 2. sezonda çok sağlam süprizler yaptılar. Dizi boyunca ölmesini istediğim tek karakter Emma oldu. 3.sezonla birlikte harika bir final yaptılar ama sonu açık kaldı belki bir film olarak sonlandırılabilir. Mantık hataları var ama bunu gözardı edbiliyorsunuz çünkü dizi kendisini izlettiriyor her bölüm ne olacağını merak ediyorsunuz ve tahmin edilebilir şeyler yok. Oyunculara diyecek hiç birşey yok zaten. 3.sezonda gelen Michael Ealy keşke ilk sezondan bu yana olsaymış dedim çok iyi performans sergilemiş ve ne yazık ki efsane değil.
0
5 months ago
suleymanadiyaman profile photo
suleymanadiyaman
Çok iyi başladı ara sezonlarda sallandı ama sonu bence gayet güzel bitti. Dizi yokluğunda çok rahat izlenebilecek bir dizi.
0
10 months ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
güzel başlayıp, kötü giden bir dizi.
1
over 2 years ago

Who liked The Following

Who wishlisted The Following

Shelves that Include The Following

Interesting content shared about The Following

^ Back to Top