The Knick (2014- ) poster

The Knick (2014- )

Episodes
Tags
Drama
Country
USA
Runtime
58 minutes
Last aired
yabann 1900′lerin başlarında, New York’ta geçecek olan hikâye, Knickerbocker Hastanesi’nde çalışan doktorlar, hemşireler ve diğer çalışanların hayatlarına odaklanacak. Clive Owen‘ın John W. Thackery isimli doktoru canlandıracağı The Knick’in altında Steven Soderbergh imzası olacak.

UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
1900lerde tıp ne durumdaydı, o zamanlarda hasta olmak nasıldı bunları görüyorsunuz. tıpta yeni keşifler, tutku ve bolca kan. tabii bir de ırkçılık.. ilk sezonu çok başarılı buldum etkileyiciydi ancak 2. sezon karakterlere-ilişkilere daha çok yoğunlaşılıp konudan sapmasıyla bıraktığım dizi oldu maalesef ki
0
12 months ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
dizisiz kalmıştım ilaç gibi geldi tek oturuşta 5 bölüm birden izledim.tavsiye ederim
1
almost 2 years ago
XieXie profile photo
XieXie
konusu nedir? sizce baslamalımıyım?
0
2 years ago
DoganGunesss profile photo
DoganGunesss
Tıp tarihi gerçekten merak uyandırıyor. Henuz kimseler bilmiyor bu diziyi fakat izleyen sıkı dizi hastalarinin birakmicagina eminim
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
İlk bölümü izledim ve dizi iyi başladı . İlk sezon 10 bölüm olacakmış . Tarihi dizilerden hoşlaıyorsanız kaçırmayın . Clive Owen ilk kez sanırım bir dizide başrolde . 1900 lü yıllar New York ' ta geçen dizi ilk bölümden başyapıt olacağını belli etti . Clive Owen oyunluğu tartışılmaz büyük bir isim bence ..
0
over 2 years ago
yabann profile photo
yabann
İlk bölümü izleyen arkadaşlarım oldukça iyi yorumlarda bulundular . En kısa zamanda izleyeceğim bakalım . Yılın ses getiren dizilerinden olması bekleniyor .
0
over 2 years ago

Who liked The Knick

Who wishlisted The Knick

Shelves that Include The Knick

Interesting content shared about The Knick

^ Back to Top