The Last Ship (2014- ) poster

The Last Ship (2014- )

Episodes
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
gastauskas İnsanlık yok olmanın eşiğinde; çünkü Dünya genelinde bir felaket gerçekleşmiştir. Bir virüs ortalığı kasıp kavurmuş ve bir avuç insan hayatta kalmıştır. Bir muhribin (torpido, top ve denizaltılara karşı silahlarla donatılmış, küçük, hızlı giden savaş gemisi) mürettebatı, virüsün çaresini bulmak ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadırlar.

Aseal profile photo
Aseal
İzleyein her bölüm aksiyon
0
2 months ago
ercaneraslan profile photo
ercaneraslan
Bu dizi daha fazla beğeniyi hak ediyor. Dizide acaba virüs insanları zombi tarzı şeye dünüştürür mü dedim ama olmadı yine buna rağmen aksiyon düşmüyor
0
over 1 year ago
gastauskas profile photo
gastauskas
Amerikan propagandası olduğunu düşünenler gelmesin o zaman demişler ama, herkes seviyeyi düşürmedikçe istediği şeyi izleyip istediği şekilde yorum yapabilir. Ben de bu dizede çok fazla Amerikan propagandası olduğunu düşünüyorum. Ama insanlığın sonuna yönelik filmleri sevdiğim ve diziden denizciliğe ait bir şeyler öğrenebildiğim için izliyorum. Amerikan propagandasının sıkıntısı şu ki, diziden sıkılmaya başlamanıza neden oluyor. Kimi kısımlarında ise sıkkınlıktan saçmalamaya dönüyorlar. Çok komik ve anlaşılmaz kısımları, mantığa aykırı yerleri de var. Dizi ne çok mükemmel ne çok kötü. İleri bölümünde ne olacak acaba diye düşündürmüyor., bir arkadaşın da dediği gibi, biraz daha uzun çekseler film olurmuş. Çerez niyetine, can sıkıldıkça izlenebilir.
1
almost 2 years ago
neway profile photo
neway
Şimdilik başladığı tempoyla devam ediyor, bakalım nasıl devam edecek. Güzel bir dizi, tavsiye ederim
0
2 years ago
bdursunoglu profile photo
bdursunoglu
Güzel bir dizi...sürekli aksiyon halinde...Bilim kurgu ve aksiyon iyi harmanlanmış...tavsiye ederim...
1
over 2 years ago

Who liked The Last Ship

Who wishlisted The Last Ship

Shelves that Include The Last Ship

Interesting content shared about The Last Ship

^ Back to Top