The Mentalist (2008-2015) poster

The Mentalist (2008-2015)

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
dolunay6638 Jane, TV’lerde çeşitli şovlara çıkmakla meşgul bir adamdır. İnsanların zihinlerini okuma vb. şovlar yapan biridir. Ancak bir gün iş dönüşü eve gittiğinde Red John adında veya lakabında birinin, karısı ve kızını öldürdüğünü duvarda ki gülücük işaretinden anlar.Bunu gören Jane’in bu sahneden sonra ki hayatı bambaşka olmaya başlar ve Bir CBI’ye girerek, hem Kaliforniya Araştırma Bürosunda ki ekibe yardımcı olur hem de kendi adamını aramakla meşguldür. Gizemli birbirinden farklı cinayetleri çözebilme yeteneği olan Jane, birçok cinayette ekibe büyük destek çıkar. Ama Jane’ın hayatında karısı ve kızı öldükten sonra tek bir amacı vardır: Red John’ı bulmak ve intikamını almaktır. Ancak bilinmelidir ki, Red John büyük bir katildir ve Patrick Jane için büyük planlar hazırlamaktadır. Jane, bilinmeyen birçok planlara girecek ve istemeyen sonuçlarla karşılaşabilecektir.

hezarfen profile photo
hezarfen
henüz iki bölüm izledim ama şunu söyleyebilirim ki eğer öncesinde monk(ve galip derviş) ve sherlock izlemeseydim heycanlanabilirdim ama maalesef devam etme dürtüsü uyandırmadı aklıma estikçe ve başrol abinin hatrına arada takılırım diye düşünüyorum
0
7 months ago
Agent47 profile photo
Agent47
mentalist, psych'tan sonra başladı ve birçok kişiye göre psych'ın çakması :D mentalist için psych'ın drama hali de deniyor. konsept itibariyle psych'ta komedi çok ön planda (polisiye olaylar da tabii ki çok iyi). psych hayranlarının hunharca eleştirmesine rağmen mentalist'e olumlu baktı psych ekibi. hatta dizide bazı yerlerde mentalist referansları bile yapıldı. bunu da azıcık reklam ve dipnot şeklinde vereyim :)
2
1 year ago
Sertac.Yucel profile photo
Sertac.Yucel
bu saatte 7.sezonun son 4 bölümünü izledim.Güzeldi hem düşündürdü hem sevindirdi hemde duygusal anları vardı.Bitmiş olduğunu bilmek üzüyor ama ne yazıkki herşeyinde bir sonu var.Emiği geçen herkese içtenlikle teşekkür ederim.Böyle dolu dolu bir dizi için.
1
over 1 year ago
VeniVidiWatched profile photo
VeniVidiWatched
Eğer jane gülümseyince sizde gülümsüyosanız diziyi sevmeye başlıyosunuz demektir :)
2
almost 2 years ago
Mr.Bohannon profile photo
Mr.Bohannon
adama hayran kalacaksınız, bazı bölümler sıkıcı olsa da efsane bölümleri izlemek için katlanacaksınız. katlanın. bittiğine üzülüyorum.
0
almost 2 years ago
SrKjl profile photo
SrKjl
Dizinin güzelliği izleyenlerce kabul görüyor ama bir noktadan sonra sıkılıyorlar... Tabi sonuçta bir polisiye dizisi her bölüm farklı bir olay çıkartmaya çalışılıyor üstüne birde sürekli devam eden bir RJ olayı döndürülüyor... Hayatımda hiç sıkılmadığım bir daha izlemeyi düşündüğüm tek dizi :) İzlediğim birçok polisiyeye göre her bölüm zekice kurgulanmış bir oyun dönüyor evet tahmin etmeye başlıyorsunuz bir noktadan sonra ama o ekibin arasında geçen diyaloglar ve tahmin etme çalışmaları, Patrick Jane'in ekiptekilere olay sonuçlanana kadar eziyet etmesi :) Arka planda devamlı olan konu sonuca bağlandığında bile bence çok güzel devam ettirdiler yenilikler katarak :) RJ'nin ölümü çok zavallıca olduğu için bende biraz tatminsizlik yaşadım ama eğer ölmemiş olursa daha büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağım :)
1
almost 2 years ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Tek kelime yeterli: Kusursuz
1
2 years ago
enginberkay profile photo
enginberkay
bazen sıkıcı gelsede güzel dizi
0
2 years ago
MelisSerpiL profile photo
MelisSerpiL
Patrick Jane <3
0
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
ilk sezonlarını izlediğim, gittikçe sıradanlaşan , her bölümde aynı kurgu olan , 1 sezondan sonra her bölümde olacakları tahmin ettiğim için sıkıldığım dizi.
0
2 years ago
EmirHan profile photo
EmirHan
Her ne kadar en sevdiğim dizilerden biri olsa da, bir yerden sonra sıkmaya başladı. Altıncı sezonun sonu gayet güzel bitti. Keşke final olarak o bölümle diziyi bitirselerdi.
0
over 2 years ago
farukaydogan profile photo
farukaydogan
Jane adamım :)
0
over 2 years ago
Joker profile photo
Joker @Avukat21 
sanirim tatmin olmadigimiz icin boyle olsun istiyoruz:) dizinin yapimcisida israrla öldugunu hikayenin kapandigini soyluyor..
0
over 2 years ago
Avukat21 profile photo
Avukat21
red john bence ölmedi.O da yalan cıkacak
0
over 2 years ago
tiki93 profile photo
tiki93
red john öldü dizi daha iyi oldu
0
almost 3 years ago
Joker profile photo
Joker
Red John!
0
almost 3 years ago

Who liked The Mentalist

Who wishlisted The Mentalist

Shelves that Include The Mentalist

Interesting content shared about The Mentalist

^ Back to Top