The Newsroom (2012-2014) poster

The Newsroom (2012-2014)

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
55 minutes
Last aired
TabuttaRovasata Ana haber bültenimiz başlıyor! Size sunulan haberleri mi, yoksa gerçekleri mi duymak istersiniz? The Social Network / Sosyal Ağ ve Moneyball / Kazanma Sanatı’nın yazarı Aaron Sorkin’den günlük haber programı yapan insanların yaşamlarına heyecan verici bir bakış. BP’nin petrol sızıntısından, Arap Baharı’na pek çok gerçek olayı konu edinen dizi, izleyiciyi haberciliğin kamera arkasına götürecek. Ana haber sunucusu Will McAvoy, onun yapımcı yönetmeni ve eski sevgilisi MacKenzie MacHale, patronları Charlie ve haber ekibini merkezine oturtan dizi, şirket çıkarlarının ve reklam verenlerin baskısına rağmen ekibin idealistik bir şekilde doğru habercilik yapma misyonunu takip ediyor. Tabii kendileri son dakika haberi olmadığı sürece... Yüksek temposuyla eleştirmenlerden ve izleyicilerden şimdiden tam not alan yine dizi The Newsroom, Jeff Daniels, Emily Mortimer, John Gallagher Jr., Alison Pill, Dev Patel ve Olivia Munn’dan oluşan dev kadrosu ve başarılı kurgusuyla bir sinema filmini aratmayacak kalitede bir yapım. Kaynak: cnbce.com

sultancakmak profile photo
sultancakmak
ilk izleyişimde gerçekten çok eğlendim ve beğendim. ikinci kez izleyişimde de bayıldım. İzlenilmesi gereken bir dizi. dialoglar harika.
0
8 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
HBO'nun son yıllardaki en kaliteli işlerinden. İlk bölümler sıkılsam da gittikçe kalitesini arttırıp en iyi dizilerimden biri oldu. Yarım kalan aşklar gibi bitmesi üzdü. En azından 3 sezon daha devam edebilirdi. HBO kanalına yakışmadı iptal etmek.
2
10 months ago
Brook profile photo
Brook
İlginç ve güzel bir dizi. İzlenmeli. Diyaloglar çok can yakar yahu :)
0
10 months ago
ImpLosioN profile photo
ImpLosioN
Garaj sahnesi ile ağlatmıştır dizidir. || https://www.youtube.com/watch?v=KfL0Y3dztnQ
3
over 1 year ago
Feyzagul profile photo
Feyzagul
Muhteşem bir dizi....
0
2 years ago

Who liked The Newsroom

Who wishlisted The Newsroom

Shelves that Include The Newsroom

Interesting content shared about The Newsroom

^ Back to Top