The Night Manager (2016- ) poster

The Night Manager (2016- )

Episodes
Tags
Action, Drama, Thriller
Country
UK
Runtime
60 minutes
Last aired
EsraG. Eski İngiliz askeri Jonathan Pine gizli bir operasyon için Burr tarafından işe alınır. Silah ticareti yapan bir grubu çökertmek ve istihbarat toplamak için görevlendirilmiştir. Silah tüccarı Richard Onslow Roper ile bağlantısı olan Fransız-Arap kökenli Sophie'den bazı bilgiler alır. Bu gizli bilgileri İngiliz istihbaratına ulaştırdıktan sonra Sophie öldürülür. Bu durumdan kendisini sorumlu tutan Jonathan, Roper ve ekibini çökertmek, Sophie'nin intikamını almak için gizli servise katılmaya karar verir.

Sefa profile photo
Sefa
Kaliteli ve devamı olsada izlesek diyeceğimiz türden bir mini diziydi. Oyunculuklar, mekanlar güzeldi. İşin içinde Türkiyenin geçmeside çok güzeldi. Casusuluk severlere duyurulur.
1
2 hours ago
hexagon profile photo
hexagon
son zamanlarda izlediğim en kaliteli dizi..yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum..
5
9 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Çok büyük bir beklentiyle izlemeye karar verdiğim, fakat ilk bölümden hayal kırıklığı yaşadığım bir dizi oldu benim için. Öyle ki Tom Hiddleston bile kurtarmıyor :/ Klişeler silsilesi olmuş... İlk bölüm bittiğinde bir sonraki bölümde ne olacağını hiç ama hiç merak etmedim.
1
9 months ago
mine. profile photo
mine.
bn sadece 1. bölümü izleyebildim. diğerlerini bulamıyırm :/
0
9 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Nasıl güzel başladı bu dizi böyle. Mekan seçimleri ve oyunculuklar kusursuzdu neredeyse. Umarım diğer beş bölümde de kalite düşmez. John Le Carre bu türün ustası zaten. Casuslu dizileri/filmleri sevenler kaçırmasın.
5
9 months ago
Peris profile photo
Peris
Harika bir dizi. Daha ilk bölümünden kalitesini belli ediyor. Yönetmenlik, senaryo ve oyunculuk muazzam. "Tinker Tailor Soldier Spy" dizini-filmini beğeneneler bunu da sevecektir (-ki bu eser de yazar John le Carré'nin kitabından uyarlama). Yapımın yönetmeni ise Susanne Bier!!!
3
10 months ago

Who liked The Night Manager

Who wishlisted The Night Manager

Shelves that Include The Night Manager

Interesting content shared about The Night Manager

^ Back to Top