The Originals (2013- ) poster

The Originals (2013- )

Episodes
Creator
Country
USA
Runtime
45 minutes
Last aired
gulnurerdogan Köken vampir ailesi Mikealson'ların üç bireyi olan Klaus, Rebekah ve Elijah'ın birbirlerine verdiği bir söz vardır "her zaman ve sonsuza dek" birbirlerinin yanında olacak ve birbirlerine ihanet etmeyeceklerdir. Zamanla başka babadan olan melez (kurt adam-vampir) kardeş Klaus'un yalnız kalma korkusu ve aralarına giren insanlar sarsılmaz bağlarını zedelese de onlar için aile güçtür ve böyle de kalacaktır. Her sezon değişen düşmanları ve geçmişten gelen karanlık sırlar onlara aşk için bile vakit bırakmamakta ve mutlu bir yaşam sürmelerinee izin vermemektedir, Mikealson ailesinden birine âşık olacak kişiyi tek bir şey beklemektedir; ölüm. Ailenin bu düşmanlarla savaşı nasıl sonuçlanacak gizemi içerisinde ilerleyen dizide aile bağları, dostluk ve entrika, hâkimiyet kurdukları mistik şehir New Orleans bir de görüp görebileceğiniz en iyi vampir kurgusu var. İzlenince bir şey kaybetmeyen ve sıkmayan, izlenesi dizilerden. E daha ne istiyorsunuz?

seraysinaparlak profile photo
seraysinaparlak
3. sezon finaline yaklaştıkça heyecan ve aksiyon düzenini arttırdı. Ayrıca Klaus'un kendine artık bi çekidüzen vermesi gerekiyor, ne o kılıbık haller
0
7 months ago
esrbrn profile photo
esrbrn
Köken vampirler işte vampir hastası olmam için yeterli bi dizi bütün böşümler özellikle 3.sezon her saniye heyecan
3
12 months ago
Numenor profile photo
Numenor
Sürekli olarak müttefik-düşman karmaşası ile entrikanın dibine vurmuş ve her yeni konuda birkaç flashback yapıp olayın özü budur diyen dizi. Offf yok sıkıcı.. Devam edemediklerim arasına eklenen bir yenisi daha, fazlası olamadı üzgünüm..
0
1 year ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
vampir günlüklerinden sıkılmış biri olarak bence daha başarılı bi dizi. zaten hiç bişesi yoksa klaus yeter izlemeye izlettiriyo adam kendini.off nedir biz kızların bu kötü çocuk fantezisi bütün kötü çocuklar favorimiz :)
1
over 1 year ago
dilarayazar profile photo
dilarayazar
Her ne kadar the vampire diariesin yan dizisi olsa da iki dizinin alakası yok bence.The vampire diaries daha çok gençlik dizisi kıvamındayken the originals gizem ağırlıklı ve bu da diziyi bambaşka biryere taşıyor. 1. sezon çok sürükleyici değil ama ikinci sezonda en sevdiğim dizi olmayı başarmış bi dizidir kendisi mutlaka izlemenizi tavsiye ederim
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
1.sezonu bitirdim ve dizi şu anda aynı döngü içerisinde dönüp duruyor . arşivlik değil de çerezlik bir dizi ve baş yapıt falan olmaktan çok uzak .
0
almost 2 years ago
VeniVidiWatched profile photo
VeniVidiWatched
TWD 6 sezon olduğu için sıkılabiliyor insan.Yazar sürekli değiştirmeye çalışsada klasik elena-stefan-damon üçlüsündeki ahçı bahçıvan olayı beni sıkmıştır.The originals asil elijahı, özgürlük isteyen rebekahı ve olmassa olmaz savaşçı güç kontrol manyağı ingilizcesini her duyduğumda insanı ingilizce öğrenmeye teşvik eden klausuyla tam bir başyapıt.Keza müziklerini anlatmama gerek yok izleyin bağımlılık.
2
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Vampir günlüklerinin spin-off dizisi olur kendileri , vampir günlükleri gibi güzel ve heyecan verici bir dizi .
2
2 years ago
SalvatoreVampires profile photo
SalvatoreVampires
The Vampire Diaries izlemeden izlenmeyecek bir dizi :)
2
over 2 years ago

Who liked The Originals

Who wishlisted The Originals

Shelves that Include The Originals

Interesting content shared about The Originals

^ Back to Top