The Pacific (2010-2010) poster

The Pacific (2010-2010)

Episodes
Country
USA
Runtime
530 minutes
Last aired
yabann ABD ve Japonya; dünyanın iki ayrı ucunda, iki süper güç... Ve okyanuslar aşılıp verilen bir savaş... İki ülke de ellerinde ne varsa öne sürüyor. En önemlisi de yüz binlerce askerinin hayatını ortaya koyuyor. 10 bölümden oluşan mini dizi The Pacific, II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesine odaklanıyor. Ve orada evden çok uzakta, bilinmeyen bir coğrafyada insanüstü direnç gösteren üç askerin iç içe geçen gerçek yaşam hikayelerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor. Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği The Pacific, hafızalara kazınacak yepyeni bir TV destanı yazıyor. Kendinizi savaşın içinde bulmaya hazır olun.

Sefa profile photo
Sefa
Efsane bir dizi. Askeri filmlere merakı olanlarlar bu 10 bölümlük mini diziyi mutlaka izlemeli. Her şeyin gerçek olması çok üzücü. O psikoloji , o dostluklar bunları anlamak çok zor. Mutlaka izlenmeli ve ders çıkarılmalı insanların neler yaşadıklarını görmeli ve ufak tefek şeylere takılmamalı. Ayrıca Türkiye için söylenenlerde hoş değildi.
0
6 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
çoğu savaş sahnesi mükemmeldi hatta filmlerde bu sahneleri çok az görüyoruz desem abartmış olmam
0
7 months ago
Jenny profile photo
Jenny
güzeldi ama çabuk bitti ya :)
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk altı bölümü bitirdim belki yorum için erken ama beklentilerimi karşılamasa da güzel bir dizi. Band of Brothers'ın üstüne daha büyük bütçeyle daha kaliteli birşey çekilir diye düşünmüştüm fakat Band of Brothers'ın yarısı bile olamayacak gibi. Yinede güzel savaş sahneleri mevcut içerisinde.
1
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Tom Hanks ve Steven Spielberg’in yapımcısı olduğu 10 bölümlük mini dizi. Dizinin 3. bölümünde '' 1923 yılında türkler izmire geldiler her yeri yakıp yıktılar '' sözü ile ülkemizde oldukça tepki çekse de , dizi oldukca başarılı ve mutlaka izlenmeli bir yapım .
0
2 years ago
cinema.colic profile photo
cinema.colic
şimdiye kadar izlediğim bütün dizilerden daha güzeldi ve bence herkesin izlemesi lağzım
0
over 2 years ago

Who liked The Pacific

Who wishlisted The Pacific

Shelves that Include The Pacific

Interesting content shared about The Pacific

^ Back to Top