The Shannara Chronicles (2016- ) poster

The Shannara Chronicles (2016- )

Episodes
Country
USA
Runtime
42 minutes
Last aired
Tillhardbottle Ellcrys olarak bilinen Elf ağacı ölüyor, kötü haber ise Demon World’u kötülüklerden ve karanlık büyülerden koruyan tek şey odur. Elf ağacının ölmesini engellemek için sihirli kilidin bulunması gerekir. Ancak binlerce yıldır sihirli kilit kullanılmamıştır. Elves, Wil Ohmsford’un yardımını alarak kilidi bularak elf ağacının ölmesini engelleme görevini alır ama işleri düşündüklerinden çok daha zor olacaktır. Dizi 1977 yılında Terry Brooks tarafından yazılmış Shannara serisinden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Kitap en çok satanlar listesinin zirvelerinde yer almaktadır.

cheshirecat profile photo
cheshirecat
her izlediğimde biraz daha hüsrana uğruyorum. harcanıyor resmen bu senaryodan karakterlerden çok daha iyisi çıkabilirdi. çok ucuza kaçmışlar..
7
8 months ago
kemalgemici profile photo
kemalgemici
Yeni gözdem diyebilirim. Bir yabancı dizi aşığı olarak efsane olmaya doğru ilerleyen yeni dizim. Umarım hissettiklerimi hissedenler vardır.
0
8 months ago
missimiki profile photo
missimiki
beğensem mi beğemesem mi bilemedim. crixuscum druid olmuş. elfler hiç böyle benim sevdiğim elf gibi değil. troller oldukça güzel düşünce ama geliştirirlerse yürür. madem bu kadar lol çakması yapıyosunuz antları falan da görmek isterim şahsen ben
2
8 months ago
suleymanadiyaman profile photo
suleymanadiyaman
Güzel dizi ama ne kadar uzatabilirler orasını daha kestiremedim. İzlenilebilir. Tavsiyedir.
0
9 months ago
edalibillah profile photo
edalibillah
yeni başladım choque heycanlıyım.
2
9 months ago
Peris profile photo
Peris
potansyeli çok ama iş nereye gider bilemedim. finali sonraki haftaya bırakması ise çok eskilerde kalmış bir dizi taktiği. umarım bu alışkanlıklarını değiştirirler. 100 çıkmadan hemen önce onun kitlesine oynayan şimdilik bundan fersah fersah uzak olan yine bir şansı hak eden eğlenceli dizi. the 100 başlayana kadar izlenir...
3
10 months ago
athem profile photo
athem
keyif dolu bir dizi ve muhteşem
0
10 months ago

Who liked The Shannara Chronicles

Who wishlisted The Shannara Chronicles

Shelves that Include The Shannara Chronicles

Interesting content shared about The Shannara Chronicles

^ Back to Top