The Strain (2014- ) poster

The Strain (2014- )

Episodes
Tags
Country
USA
Runtime
43 minutes
Last aired
Arcadia John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’na kapıları mühürlü, ışıkları kapalı bir uçak iniş yapar. Epidemiyolog Dr. Ephraim Goodweather ekibini alıp olayı araştırmaya başlarlar. Buldukları ise 200 ceset, 4 tane de kurtulan insandır. Durum ise cesetlerin morgdan kaybolmaya başlamasıyla tuhaf bir hal alır. Goodweather ve ekibi, kendilerini sadece sevdikleri kişiler için değil, tüm insanlık için bir tehdit oluşturan “şeyle” uğraşırken bulacaktır. Dizinin yapımcısı Guillermo del Toro ve Chuck Hogan. Dizi, aynı ikilinin aynı isimli romanına dayanıyor.

Utumyo profile photo
Utumyo
Diğer vampir dizilerinden farklı olduğunu söyleyebilirim. İlk bölümünden itibaren heyecanla takip ediyorum ve dizi kendini çok sevdirdi. Vampir konusu diğer dizilerde genellikle bazı şeylerle sınırlı kalıyordu; ama The Strain ile başka bir bakış açısı kazandırdı bana. İzlemenizi öneririm!
0
2 years ago
Geotitan profile photo
Geotitan
ilk başlarda sıkıcı olur diyordum ama olayların gelişim aşamasını iyi ayarlamışlar yani izlerken sıkılmıyorum
1
2 years ago
biologist profile photo
biologist
İlgiyle takip edeceğimiz bir dizimiz daha oldu. Guillermo del Toro imzalı ilk bölümüyle çok güzel bir sezon geçirteceğinin izlenimini veriyor..
3
over 2 years ago
Neslii profile photo
Neslii
Bir Fringe değil fakat 'saran' bir dizi ;)
3
over 2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
bazı yorumlarda fringe gibi olacağını görmüştüm ve başladım. 5 bölüm oldu çok sıkmadı ama halen bağlamadı da beni. şu an olsa da olur olmasa da olur modundayım
2
over 2 years ago
neway profile photo
neway
Vampirliğe farklı bir bakış açısı getirmiş bu dizi. Doğrusu vampirlik olarak açıklanacağını düşünmemiştim zira o kadar çok vampir filmi var ki ve hepsinde değişen beslenme düzenlerine rağmen o kadar insanlar ki... bu boyut biraz onun üzerinde. Dizinin Abraham karakteriyle Hitler dönemine bağlantı yapması da ayrıca hoşuma giden bir detay, belirtmedn geçemeyeceğim. Tek sıkıntım dizinin olağandan biraz yavaş ilerlemesi. 200 yolcudan bahsediliyor ama yayılma hızı o kadar yavaş ki... Onun dışında güzel bir dizi. Bilimkurgu sevenlere tavsiye ederim
1
over 2 years ago
EvaGreeN profile photo
EvaGreeN
Geleceğin dizisi
0
over 2 years ago

Who liked The Strain

Who wishlisted The Strain

Shelves that Include The Strain

Interesting content shared about The Strain

^ Back to Top