Tokyo Ghoul (2014- ) poster

Tokyo Ghoul (2014- )

Episodes
Tags
Country
Japan
Last aired
mervyazc Tokyo'da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku tüm insanları etkisi altına almıştır. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kaneki, tıpkı kendisi gibi bir kitap kurdu olan Rize'yle Café Anteiku'da karşılaşır. Kaneki, kaderinin bir gecede değişeceğinin farkında değildir.

HeatherBell profile photo
HeatherBell
İki günde iki sezonunu art arda izlediğim animedir. Adeta oturduğunuz yere çiviler sizi, o kadar sürükleyicidir. Konusu biraz vampir zombi vs kurgularına benzese de yine de sıradışı bir çizgide ilerliyor. Benim favori bölümüm ilk sezonun finalidir, zira o bölüm gördüğüm en başarılı psikoanalitik sahnelerden biriydi. Gerim gerim gerildim o bölümü izlerken. Ayrıca bir çok güncel olayla bağdaştırabilinecek bir konu işleniyor: kısır döngüye girmiş tür intikamları. Kim haklı kim haksız cevap vermek çok zor çünkü olaylar iki türün de gözünden yansıtılıyor. Etkisi uzun süren bir animedir. Tavsiye edilir. P. S. Kaneki karakteri saçları beyazken daha bir çekici olmuştur.
2
6 months ago
dai profile photo
dai
mangası çok daha güzel olan anime, opening 1 bıkılmayasıdır
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim ilk anime dizi ve bence harika bir şey daha iyisi var mıdır insan hayal edemiyor. Kimi zaman sıkıcı bölümleri olsa da asla çizgisini bozmuyor hatta giderek daha da güzelleşiyor. 2. sezonun son 4 bölümü muhteşemdi. Öyle basit bir diziden çok daha fazlası Tokyo Ghoul altında sağlam bir felsefe de yatıyor. Bence kesinlikle izlenmesi gereken harika bir yapım.
7
1 year ago

Who liked Tokyo Ghoul

Who wishlisted Tokyo Ghoul

Shelves that Include Tokyo Ghoul

Interesting content shared about Tokyo Ghoul

^ Back to Top