Tyrant (2014-2016) poster

Tyrant (2014-2016)

Episodes
Tags
Creator
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
PaRaNoYa7 Bassam, bir diğer adıyla Barry, Los Angeles’ta çocuk doktoru olarak tamamen asimile olmuş bir hayat sürmektedir.. Yeğeninin düğünü için, 20 yıl sonra ailesi ile birlikte ilk kez anavatanına dönecektir. Sıradan bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Ortadoğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi verecektir.

neway profile photo
neway
Güzel bir dizi ama aslında yavaş ilerlemesi gerekirken olayların ve değişimin çabucak olabileceğine gtirmişler.Biraz gerçeklikten sapmış olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında güzel bir dizi.
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
9. bölümü az önce bitirdim . 8. bölümden itibaren Türkiyede çekilen ve 2. sezonu yine Türkiyede çekilecekmiş. Bence güzel ve bu dizi yokluğunda izlenecek bir dizi .
1
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Homeland ve 24’ün yapımcılarından yepyeni bir politik drama. Eleştirmenler tarafından yılın en çok konuşulacak dizisi olarak görülen Tyrant, Baladi adında kurgusal bir Arap ülkesinde geçiyor. Dizinin ilk bölümü Harry Potter’ın yönetmeni David Yates tarafından çekildi.

Bassam, bir diğer adıyla Barry, Los Angeles’ta çocuk doktoru olarak tamamen asimile olmuş bir hayat sürmektedir.. Yeğeninin düğünü için, 20 yıl sonra ailesi ile birlikte ilk kez anavatanına dönecektir. Sıradan bir Amerikan ailesi iken, kendini birden geçmişinin gölgesinde bulan Barry ve ailesi, Ortadoğu’nun karmaşık ve karanlık yapısı içinde yaşam mücadelesi verecektir.
0
2 years ago

Who liked Tyrant

Who wishlisted Tyrant

Shelves that Include Tyrant

Interesting content shared about Tyrant

^ Back to Top