Utopia (2013-2014) poster

Utopia (2013-2014)

Episodes
Creator
Country
UK
Runtime
50 minutes
Last aired
TabuttaRovasata Utopia kült bir çizgi roman senaryosunu bulan bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Kitabın son yüzyılda yaşanmış felaketleri önceden belirttiği ileri sürülmektedir. Gruptakiler kısa bir süre sonra The Network olarak bilinen bir organizasyonun hedefi haline gelir.

Narielluinwe profile photo
Narielluinwe
senaryosu, kurgusu, castingi, müzikleri, sahneleriyle çok başarılı bulduğum bir diziydi. 2 sezonu bir nefeste izletip, realitesini sorgulatır. 3.sezon için çekimler başladığı sırada, channel 4'dan gelen "zaten yeterince dizi yayınlıyoruz" açıklamasıyla tarihin tozlu raflarında yer edinmiştir. kişisel kanaatim, bu adamlar hiçbir şey bilmeden bu kadar kurguyu kafalarında yaratmış olamazlar. sanırım bizi yiyorlar.
2
11 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Müthiş bir kurgu üzerine uç karekterlerinde bir araya gelişiyle görüntü kalitesi ve psikolojik baskı zımbırtısı insanı hayran bırakıyor.! Septik bir insandım ve izledikçe septik duygularım anormalleşti ve yeniden gün yüzüne çıkardı.
3
1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Sürükleyici, iyi oyunculuklarla bezeli, Muhteşem bir senaryoya sahip... Hayatımda buna benzer karanlık komedi ve kaliteli bilimkurgu öğelerini harmanlamış bir dizi izlemedim... Toplamda 12 bölümü var. Sanki kaliteli bir Hd Handy Camle çekilmiş hissi uyandırıyor kimi zaman, hikayenin içine sokuyor sizi, kaçıyor, koşuyor, problem çözüyor, ve Sürekli birilerini ARIYORSUNUZ :D şairin dediği gibi " where is Jessica Hyde " ...3. sezon'u iptal edilmiş dizinin, tamamen pazarlama hatası olarak görüyorum... 2 sezonda olsa tadında şuan, efsane bir kısa tv serisi olarak tarihte yerini alacak gibi duruyor... Umarım yapımcılar fikir değiştirir....
2
almost 2 years ago
Asli. profile photo
Asli.
müthiş bi dizi, oyunculuklar bi harika. özellikle sarı ceketli adamın soğukkanlı tavırları ve cinayet işleme tarzı mükemmel.
1
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
ilk sezonu efsaneydi bence. 2. sezonsa dizinin izlediğim en güzel bölümüyle başladı. ama her bölümde biraz daha azaldı hayranlığım. zorlama sezon finaliyle de utopia kişisel tarihime gömülmüş oldu. 3. sezon diye bir şey olmayacak benim için.
2
2 years ago
biologist profile photo
biologist
Görselliği ve çekim kalitesi muazzam, müzikleri çok usta, karakterleri çok iyi oturtulmuş, konusu harika olan İngiliz dizisi. Son dönemin en harika dizilerinden biri. İngilizler sanki, biz yaparsak en iyisini yaparız der gibiler bu diziyle. Slogan olacak bir cümle de var bu dizimizde, "''Where is Jessica Hyde?'' şeklinde :) Mutlaka izlenmeli, izlemeyenlere izletilmeli :)
6
2 years ago

Who liked Utopia

Who wishlisted Utopia

Shelves that Include Utopia

Interesting content shared about Utopia

^ Back to Top