Vikings (2013- ) poster

Vikings (2013- )

Episodes
Creator
Country
Ireland
Runtime
44 minutes
Last aired
Nurullahsert 8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü ekranlara taşıyor. Savaş Tanrısı Odin'in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un acımasız ve korkusuz adamlarıyla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrederken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in çok az işlenmiş ilgi çekici kültürüne hep birlikte tanık oluyoruz. Tarihi bir drama olarak nitelendirilebilecek dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.

SergioLucasBarbosa profile photo
SergioLucasBarbosa
Ragnar Reis. Nasıl bir oyunculuk sendeki. Sırf bu adam için izliyorum diyeceğim de yalan olacak :) Lagertha var, Floki var. Tek tek bütün karakterleri saymayayım şimdi. Gözümüz yollarda bekliyorum her bölümü. İçimde bir barbarlık mı var bilmiyorum ama hastayım bu vikinglere :)
Çok uzun zaman önce bir spoiler yedim (korkmayın ben de spoiler olmaz) lanet bir yabancı siteden ve o günden beri korka korka izliyorum diziyi. Abi niye böyle bir spoiler verilir ki ya lanet olsun o yorumu yazana, klavyeniz bozulsun inşallah. Çok da büyük beddua etmeyeyim ters teper falan.
Neyse ben Valhalla'ya gidiyorum. Hepinize iyi seyirler...
0
8 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Prison Break ve Spartacus'tan sonra hiç bir dizi beni kesmedi sen dışında :) ancak bazı eksikleri var dizinin şöyle ki aslaug bir bölümde hamile iken diğer bölümde çocuk 3 yaşında oluyor neredeyse aşırı hızlı ilerliyor yakalaması zor ve herhangi bi not yok işte 10 ay sonra filan onun dışında muhteşem.
0
8 months ago
lews profile photo
lews
Yeni sezonuyla karşımızda her sezon kaliteyi arttırdı bakalım bu sezon nasıl olacak , tarih ve fantastik öğeleri sevenlerin izlemesi gereken efsane dizilerden.
0
10 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Evet diziyi beğendim ve takip edeceğim ama bir şeyler eksik gibi . Ya diyaloglar, ya oyuncular, tam olarak bulmam için bir kaç bölüm daha izlemeliyim sanırım. Özellikle bölüm bitişleri bir sonraki bölümü çok merak ettirmiyor sanki. Sadece diziyi sevdiğiniz için izliyorsunuz diğer bölümü. Başrol oyuncusu ise daima gülen surat ifadesiyle sinirimi bozmadı değil:) Hayvan gibi insan öldürmeseler iyi insanlarmış şu Vikingler. Neyse müzikleri güzel, siz nasıl diyor ; "çerezlik bir dizi".
0
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Yeni favori dizim. Gecenin 4'une kadar izletmeyi basariyorsa es gecilmemesi gereken dizilerden;)
1
over 1 year ago
eness profile photo
eness
mutlaka izlenmesi gereken farklı bir dizi daha öncekilere benzemeyen ;)
0
almost 2 years ago
birtank profile photo
birtank
dizinin yeni sezonunu bekle bekle saçlar ağardı
0
almost 2 years ago
biologist profile photo
biologist
Gerçek bir tarihsel figür olan ve 8. yüzyıldan itibaren İngiltere ile Fransa'nın başına bela olan Ragnar Lothbrok'un maceralarını anlatan muhteşem dizi. Şiddetle tavsiye edilir..
4
almost 2 years ago
missbathory profile photo
missbathory
ilk bölümlerde biraz sıkılmıştım şimdi 2.sezon bitmek üzere iyiki bırakmamışım diyorum:)
2
almost 2 years ago
KoreAskeri profile photo
KoreAskeri
Müziklerine tutulursun, askiyonuna hayran olursun, belki biraz da için acır İngiliz'e ama her zaman yüreğimiz güzel müzik ve zaferden yana.
4
2 years ago
EarlySecond profile photo
EarlySecond
Kuzeylere seyahat b
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
3. sezon Ekim 2015 te başlıyacak
0
over 2 years ago
bessal profile photo
bessal
etkileyicii
0
almost 3 years ago
cassan profile photo
cassan
muhteşem
0
almost 3 years ago
Joker profile photo
Joker
kaliteli bir dizi ve beklediğimden çok daha akıcı ilerliyor. Hele ana karakter Ragnar muhteşem bir performans göstermiş.
2
3 years ago

Who liked Vikings

Who wishlisted Vikings

Shelves that Include Vikings

Interesting content shared about Vikings

^ Back to Top