Westworld (2016- ) poster

Westworld (2016- )

Episodes
Tags
Country
USA
Runtime
60 minutes
Last aired
KerseL İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder. West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

mberkucar profile photo
mberkucar
Bütçesini öğrendikten sonra bu dizinin kötü olma ihtimali yok dedim ama gerçekten çok sağlam senaryo ve yapım ile karşıya çıkmış, bütçenin de hakkını fazlasıyla vermişler. Biraz önce 2.bölümü bitirdim ve senaryoda birden fazla şeyin aynı anda işlenmesi açıkcası çok hoşuma gitti. Her neyse Abrams umuyorum hayal kırıklığına uğratmaz tekrar. Yeni izlemek isteyenler için söylüyorum 1.bölüm çok sürekliyici olmasa da bırakmayın, sonra çoğu şeyi anlamaya başlıyorsunuz.
2
16 days ago
Boddah profile photo
Boddah
Person Of Interest dizisiyle güzel işler ortaya koyan Jonathan Nolan ve J.J Abrams ın tekrar bir araya gelerek ve bu sefer arkalarına Hbo gibi oldukça sağlam ve cesur bir kanalı da alarak güzel bir işe daha öncülük etmelerine tanık oluyoruz.İlk bölüm itibariyle bizi yanıltmadıklarını gördük.Dizi için kısaca "Ex Machina" nın vahşi batı versiyonu diyebilirim.Evan Rachel Wood duru güzelliği ve oyunculuğuyla şimdiden benim için ön plana çıktı bile.Hopkins ve Harris ise diğer dikkat çeken isimler.Dizinin görselliği ise oldukça doyurucu.Hadi bakalım vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
6
17 days ago

Who liked Westworld

Who wishlisted Westworld

Shelves that Include Westworld

Interesting content shared about Westworld

^ Back to Top