Vizyona Girecek Filmler

Kayıp Prenses (Vykradena pryntsesa: Ruslan i Ludmila) (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Ukrayna
Süresi
85 dakika
Vizyon
23.03.2018
Pasifik Savaşı: İsyanPacific Rim: Maelstorm -  - Uprising (Pacific Rim: Uprising) (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
23.03.2018
KerseL 2013 yılının sevilen fantastik aksiyonlarından Pasifik Savaşı'nın devam halkasında bu kez yönetmen koltuğu Guillermo del Toro yerine Steven S. DeKnight'a emanet. Filmin oyuncu kadrosunda Scott Eastwood, Ron Perlman, Max Martini ve John Boyega bulunuyor. Filmin senaryosunu ilk filmin yönetmeni del Toro ile birlikte Kira Snyder ve Emily Carmichael üstleniyor.
Çocuklar Sana Emanet (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
23.03.2018
Seda.. Filmde bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma süreci anlatılıyor.
Kickboxer: Retaliation (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
110 dakika
Vizyon
30.03.2018
BurakGuzel Kurt Sloane MMA (Karma Dövüş Sanatları) şampiyonudur. Acımasızca öldürülen erkek kardeşinin intikamını aldığı günlerin üzerinden bir yıl geçmiştir. Sloane kendini bir kez daha Tayland'ta bulur. Acımasız bir gangster tarafından kaçırılan ve hapsedilen Sloane'un özgür kalmak için tek bir şansı vardır. Bu şans da 180 kiloluk ve kas güçlendirici ilaçlar etkisindeki bir dövüşçüye karşı, yasa dışı bir biçimde gerçekleşecek olan ve kaybedenin öleceği bir maçı kazanmaktır. Sloane hayatta kalmak için sıkı bir çalışmaya girer ve dövüşe hazırlanır. Efsanevi dövüş sanatları ustası Durand ve kendisi gibi hapiste olan Briggs'in yardımlarıyla özgürlüğe giden tek yoldan sağ çıkabilmek için mücadeleye başlayacaktır.
Başlat (Ready Player One) (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
30.03.2018
sabriayes Yıl 2045 ve dünya çok çirkin bir yer. Uygarlıkları felce uğratan enerji krizi, tam anlamıyla felakete dönüşen iklim değişikliği, kıtlık, yoksulluk, bulaşıcı hastalıklar ve geriye kalan son kaynaklar için süren nükleer savaşlarla cehenneme dönen bir dünya... Ve bu dünyada yaşamak zorunda olan tüm talihsiz insanlar gibi, henüz on sekiz yaşındaki Wade Watts da uyanık olduğu zamanın neredeyse tamamını bir simulasyonun içerisinde geçiriyor. İstediğiniz kişi olabileceğiniz, istediğiniz yerde yaşayabileceğiniz ve istediğiniz şeyleri yapabileceğiniz bir yer olan, insanlığın son vahası, sanal dünya OASIS'te. Ve bir gün OASIS'in yaratıcısı James Halliday ölüyor. Arkasında bıraktığı milyonlarca dolarlık bir servetle. Ancak bir sorun var. Ortada bir varis yok. James Halliday bütün mirasını tek bir kişiye bıraktı. Yarattığı devasa sanal dünya OASIS içinde sakladığı üç anahtarı bulacak olan kişiye. İşte dünya çapındaki kıran kırana mücadele böyle başladı. Ve anahtara giden ilk ipucunu Wade Watts buldu. Hazır mısınız?
Kelebekler (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
117 dakika
Vizyon
30.03.2018
Mine.Ce Birbirlerinden uzakta yaşayan ve birbirlerini pek tanımayan üç kardeş, astronot Cemal (Tolga Tekin), aktör Kenan (Bartu Küçükçağlayan) ve öğretmen Suzan (Tuğçe Altuğ), 30 yıldır görüşmedikleri babalarından gelen telefonun ardından köylerinde yeniden bir araya gelirler. Kelebekler filmi, 2018 Sundance Film Festivali'nde Dünya Sineması kategorisinde Büyük Jüri Ödülü'nü kazandı.
Thelma (2017) afişi
Yönetmen
Ülke
Norveç
Süresi
116 dakika
Vizyon
30.03.2018
starch Norveçli bir öğrenci olan Thelma, Oslo'ya aşık olduğu kızın yanına taşınır. Kısa süre sonra, açıklayamadığı bazı özel güçleri olduğunu farkeder. Bu güçler, aşkla ortaya çıkmaktadır. Tekrar, Oslo, 31 Ağustos ve Sessiz Çığlık filmlerinin yönetmeni Joachim Trier'ın imzasını taşıyan film doğaüstü bir gerilim.
Vahşiler (Hostiles) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
134 dakika
Vizyon
30.03.2018
Simurg. Savaş ve şiddetin etkisiyle karakteri sertleşmiş olan ABD süvari subayı Blocker'a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana'daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı boyunca içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; zira eşlik ettiği şef yıllar boyunca en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Ancak kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda birçok zorlukla karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine tanıklık eden cesur bir dul kadın da dahil olur...
Kabus (2018) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
30.03.2018
Eski Kocam(ız)Olvidate de Nick (Forget About Nick) (2017) afişi
Etiketler
Ülke
Almanya
Süresi
110 dakika
Vizyon
06.04.2018
KerseL Film iki kadına odaklanıyor: Jade ve Maria. Bu iki arkadaş kocaları tarafından aldatılıyor ve ardından gelişen olaylar sonucu birlikte yaşama kararı alıyorlar. Film aslında iki kadının hem dostluk hemde savaş öyküsünü anlatacak. Bir apartmanın çatı katında yaşayan iki arkadaş bir yandan da New York‘ta bir daire almak için mücadele veriyor.