Vizyona Girecek Filmler

Raid DingueRaid Dingue (Raid dingue) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
105 dakika
Vizyon
20.10.2017
Süperstar (Secret Superstar) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Vizyon
20.10.2017
Simurg. Genç bir kız olan Insu'nun tek hayali şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer… Ta ki Shakti Kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.
Soygun (Good Time) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
Vizyon
20.10.2017
KerseL Constantine Nikas ve kardeşi Nick Nikas ikilisinin planladıkları banka soygununu uygulamaya karar verirler. İşlerin istedikleri gibi gitmediği banka soygununun sonunda Nick Nikas yakayı ele vererek hapishanenin yolunu tutar. Diğer kardeş olan Constantine Nikas ise paçayı kıl payı ele vermeyerek yakalanmaktan son anda kurtulur. İki kardeş arasında ki kuvvetli bağdan ötürü Constantine Nikas kardeşini hapishaneden kurtarmak için soygun günün gecesinde girişimde bulunmaya karar verir. Peki bunu nasıl yapacaktır ? Constantine Nikas’ın aklında ki plan suçluların, şiddetin, paranın, gücünün ve karmaşaların yer aldığı yeraltı dünyası diye tabirlediğimiz mafyanın içerisine bodoslama dalarak kendi hayatını kardeşinin hayatı için riske atarak bütün gece boyunca heyecanın ve hareketliliğin bir an bile durmadığı adrenalin dolu anlar sonrasında bakalım hem kendi yaşamını hem de kardeşinin yaşamını özgür kılabilecek mi ?
Uzaydan Gelen Fırtına (Geostorm) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
109 dakika
Vizyon
20.10.2017
Arcadia Dünyadaki iklim değişikliği, insan ırkını tehdit eder hale gelince ülkeler bir araya gelerek Dutch Boy adı verilen bir iklim kontrol sistemi oluşturmuştur. Dünyanın her yerini saran uydulardan oluşan bu sistem doğal afetleri önleme ve hava durumunu kontrol etme görevini 2 yıl başarıyla sürdürdükten sonra yaşanan teknik bir arıza, her şeyi alt üst eder. Dünyanın bir manyetik fırtına sonucunda yok olmasını önlemek için birilerinin uzaya giderek uydulardaki sorunu çözmesi gerekecektir.
Ayla (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
27.10.2017
Supuble Film, Kore Savaşı'nda yaşanan gerçek ve çok dramatik bir hikayeyi beyazperdeye taşıyacak. 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay savaş meydanında küçük bir kız bulur. 5 yaşındaki bu Koreli kız yetimdir ve nereye gideceğini bilmemektedir. Astsubay kızı yanına alır ve Ayla ismini verir. Kısa sürede birliğin neşesi haline gelen Ayla ile astsubay kısa sürede baba-kız gibi olurlar. Ancak 15 ay sonunda birliğin Türkiye'ye geri dönme kararı çıkar. Ayla'yı bırakıp dönmek istemeyen Süleyman Astsubay her yolu denese de Kore kanunlarını aşamaz. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?...
Thor: Ragnarok (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
27.10.2017
KerseL Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Thor, Asgard'ın Ragnarok karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak.
The Little Vampire 3D (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
83 dakika
Vizyon
27.10.2017
Seda.. Angela Sommer-Bodenburg'un çok satan roman serisinden uyarlanan film, 13 yaşındaki vampir Rudolph'un maceralarını anlatıyor. Rudolph'un bağlı olduğu vampir birliği, avcılar tarafından tehdit edilmektedir. Endişeli Rudoplh, bir gün kendisiyle aynı yaşta olan 'fani' Tony ile tanışır. Tony başta vampirler olmak üzere tarihi şatolar, mezarlıklar gibi fantastik unsurlara hayran bir çocuktur! Tony'nin yardımıyla Rudolph ailesini avcılardan korur ve ikili arkadaş olurlar!
A Stork's Journey (Little Bird's Big Adventure) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
85 dakika
Vizyon
27.10.2017
Seda.. Filmde Richard adında bir kuşun yaşamış olduğu olaylar anlatılıyor. Çevresinde bulunan herkes Richard’ın bir serçe olduğunu bilmektedir. Ancak kendisi bunu kabul etmemektedir. Bir leylek olduğunu düşünerek ve bu inancına körü körüne bağlanmaktadır. Ailesi göç ederken onu geride bırakır ve bu durumda Bilgin bir baykuş ile arkadaş olur. Baykuş olan arkadaş Olga ve kendimi beğenmiş bir yapıya sahip olan Kiki ile leylek olduğunu kanıtlayabilmek için göç yolculuğuna çıkmaktadır. Yolculuk sırasında pek çok farklı macera onları beklemektedir. Arkadaşları ile birlikte çıkmış olduğu bu yolculuk sayesinde leylek olduğunu çevresindekilere ve ailesine kanıtlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak yine de serçe olması onun pek çok farklı sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Richard bu durumdan kurtulabilecek mi?
KorkusuzlarGranite Mountain (Only the Brave) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
133 dakika
Vizyon
27.10.2017
Bad Mom's Christmas (Bad Moms 2) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Çin
Vizyon
03.11.2017
KerseL Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan bu üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye çalışırlar ancak aynı zamanda annelerini ağırlamak zorundadırlar. Hikâyenin sonunda ise hem güzel bir Noel geçirmeyi hem de anneleriyle daha yakın olabilmeyi başarmaya çalışacaklar.
^ En üste dön