Vizyona Girecek Filmler

Ma (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
KerseL Ma, orta yaşlarındaki bir kadın ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen olayları konu ediyor. Ohio’da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır. Aileleri ile birlikte yaşayan gençler, üzerlerindeki baskıdan fazlasıyla bunalmıştır. Tam da bu sırada evinde büyük bir parti düzenleyen Sue, gençlerin de aralarına katılmasını ister. Bu davet Maggie ve arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gençler, başlarına geleceklerden bihaber, partide Sue ile birlikte gönüllerince eğlenir. Sue ile tanıştıkları için kendilerini şanslı hisseden gençler, bir süre tuhaf şeyler yaşamaya başlarlar. Sue’nun gösterdiği yakınlık bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlayınca, gençler kendilerini büyük bir girdabın içerisinde bulur.
Godzilla: Canavarlar Krali (Godzilla: King of the Monsters) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
KerseL Warner Bros ve Legendary Entertainment işbirliğiyle oluşturulmuş yeni sinematik MonsterVerse evreninin yeni bölümünde dev canavarımız Godzilla, kendinden daha dev canavarlar olan Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı üç başlı Kral Ghidorah ile çarpışacak.
Hotel Mumbai (Mumbai Hotel) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Avustralya
Vizyon
31.05.2019
Hollyy Mumbai'deki Taj Hotel'in terörist saldırısına uğramıştır. Otel çalışanları, herkesi korumak adına hayatlarını riske atmakta; insanlar ise ailelerini ve kendilerini korumak için düşünülmesi imkansız fedakarlıklar yapmaktadır. Film, gerçek bir hikayeyi anlatmaktadır.
Düzenbazlar (The Hustle) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
31.05.2019
Philosophy Başrolünde Steve Martin ile Michael Caine'in yer aldığı 1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels'ın bir uyarlaması olan The Hustle, iki dolandırıcı kadının maceralarını konu ediniyor. Hathaway ve Wilson'ın canlandırdığı karakterler kandırmacada usta olan iki kadındır. Biri daha düşük, diğeri daha yüksek standartlara sahip olan iki kadın, onlara zarar veren erkekleri alt etmek için birlikte çalışma kararı alır.
Evcil Hayvanların Gizemli Yaşamı 2 (The Secret Life of Pets 2) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
05.06.2019
Brook Daha önce Çılgın Hırsız ve Minyonlar gibi işlere imza atan Chris Renaud'nun 2016 yapımlı animasyon filmi The Secret Life of Pets'in devam filmi The Secret Life of Pets 2'da Max ve arkadaşları Manhattan sokaklarında yeni maceralara atılmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Brian Lynch'in kaleme aldığı filmin seslendirme kadrosunda Patton Oswalt, Kevin Hart, Jenny Slate, Tiffany Haddish ve Harrison Ford gibi isimler yer alıyor
X-Men: (Dark Phoenix) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
07.06.2019
KerseL Film , X-Men: Apocalypse'in 10 yıl sonrasını anlatacak ve bu kez X-Men aleminin en güçlü mutantlarından Jean Grey'in gençliğine odaklanacak...
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (Men in Black: International) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
14.06.2019
KerseL F. Gary Gray’in yönettiği, Matt Holloway ve Art Macum’un senaryosunu yazdığı filmin bir devam filminden ziyade bir spin-off kıvamında olacağı açıklandı.Thor: Ragnarok’ta Thor ve Valkyrie olarak omuz omuza mücadele eden Tessa Thompson ve Chris Hemsworth başrolleri paylaşıyor.
Rocketman (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
14.06.2019
KerseL Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor.
The Hole in the Ground (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İrlanda
Vizyon
14.06.2019
Hollyy The Hole In The Ground, oğlunun yerin derinliklerinden gelen bir güç tarafından ele geçirildiğini düşünen bir annenin yaşadıklarını konu ediyor. Sarah O’Neill genç ve bekar bir annedir. Oğlu Chris ile birlikte kırsal bir kesimde bulunan bir eve taşınan Sarah, sıkıntılı geçmişlerini ardında bırakarak yeni bir başlangıç yapmayı umut eder. Ancak işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Evlerinin arkasında bulunan ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris aniden ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak bir süre sonra küçük çocuk kimsenin anlam veremediği tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Yaşananlardan sonra oğlu için endişelenmeye başlayan Sarah, oğlunu göz hapsinde tutmaya başlar. Bu sırada ortaya çıkan gizemli bir komşu Sarah’ın iyice tedirgin olmasına neden olur. Çok geçmeden genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.