Vizyona Girecek Filmler

Satıcı (Forushande) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İran
Süresi
125 dakika
Vizyon
27.01.2017
HanimSu Başrollerinde Shahab Hosseini ve Taraneh Alidoosti’nin olduğu film genç çift Emad ve Rena’nın hikâyesini anlatıyor. Oturdukları evin kendilerinden önceki kiracılarıyla sorunlar yaşayan çift evlerinden taşınmak zorunda kalırlar. Fakat bu taşınma onların hayatında farklı değişikliklere sebep olacaktır.
Yeni Nesil Ajan Xander Cage’in Dönüşü (xXx: Return of Xander Cage) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
27.01.2017
KerseL Yönetmenliğini D.J. Caruso'nun üstlendiği senaryosunu John D. Brancato ve Michael Ferris'in yazdığı filmin başrolünde Vin Diesel yer alıyor.Casus gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni film, üçüncü bölümünde ekstrem sporcuyken devlet ajanı olan Xander Cage’in (Vin Diesel) kendi kendini gönderdiği sürgünden dönüşünü, ölümcül alfa savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora’nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışındaki çarpışmalarını konu alıyor. Heyecan arayan karakterlerden yepyeni bir ekip oluşturan Xander, kendisini ölümcül bir komplo ağının içine düşmüş bulur. Üstelik bu komplo dünya hükümetlerinin en üst düzeylerini işaret eden bir tuzak olarak karşısına çıkar.
Vezir Parmağı (Vezir Parmagi) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
27.01.2017
İçeride (Shut In) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
91 dakika
Vizyon
27.01.2017
seraytaylan Dul bir çocuk psikoloğu Amerika'nın kuzeydoğu kırsalında sakin bir yaşam sürmektedir. Kendini izole etmiş olan kadın bir araba kazası sonucu beyin hasarı alan ve katatonik bir duruma giren oğlu ile ilgilenmektedir. Ergenlik çağındaki oğlunun hayati bütün ihtiyaçları annesi tarafından karşılanmaktadır. Bir gün kadının çocuk hastalarından biri kaybolur. Çocuğun öldüğü düşünülmektedir. Ancak sert bir kar fırtınasının ortasındaki küçük çocuğun tek kurtuluş umudu psikoloğunun onu bulabilmesine bağlıdır...
A Dog's Purpose (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
27.01.2017
KerseL Yaşamlarının kıymetini sadık bir köpek sayesine anlayan farklı insanların öyküsünü anlatan A Dog's Purpose, drama severleri memnun edecek gibi gözüküyor. W. Bruce Cameron’ın 2010 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlan filmin senaryosu Cathryn Michon tarafından kaleme alındı. İsveçli efsanevi sinemacı Lasse Hallström'ün yönetiği film, doknaklı konusuyla dikkat çekiyor. Britt Robertson, Dennis Quaid, Josh Gad, John Ortiz ve Luke Kirby gibi isimlerin rol aldığı A Dog's Purpose, 27 Ocak 2017 tarihinde izleyicisiyle buluşacak
Model (The Model) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Danimarka
Süresi
105 dakika
Vizyon
27.01.2017
UGRCNKR Film Emma isimli bir modelin Paris modasına dahil olmasını ve bir fotoğrafçıya delicesine tutulmasını anlatıyor.
Gecenin Kanunu (Live by Night) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
128 dakika
Vizyon
03.02.2017
KerseL 1920’li yıllarda Boston tam bir suç şehridir. Bir an bile sokaklardan suç ve tehlike eksik olmamaktadır. Bütün Kentte Joe Coughlin isimli bir adam illegal bütün işlerde büyük bir nam salmıştır. Boston’da bu tarihlerde içki satışı ve içilmesi yasağı vardır. Fakat el altından bütün içkilerin satışı yapılmaktadır. Joe önceden dürüst ve namuslu bir adamdı. Fakat hayat şartları onu bu acımasız gangster yaşamına itmiştir. Bu karanlık dünyanın ise ödenmesi gereken bedelleri vardır.
Toni Erdmann (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
162 dakika
Vizyon
03.02.2017
SuAgaoglu Çift kişilikli yaşlı bir adam habersizce yurtdışındaki kızını ziyarete gider. Mutsuz olduğuna inandığı kızı ile yeniden bağlarını kurabilmek için ona sürekli sürprizler ve şakalarla yaklaşmaya çalışır.
Lion (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
118 dakika
Vizyon
03.02.2017
FairyTalee Gerçek ve sıradışı bir hikayeden uyarlanan Lion; beş yaşındaki Hintli bir çocuğu tren garında abisini beklerken uyuyakalması ve ardından calcutta'ya kadar seyahat etmesini konu alıyor. Bu inanılmaz öykü; kendi vatanından, ailesinden yüzlerce kilometre uzakta yaşama tutunması ve Avustralya'lı bir çiftin onu evlat edinmesinin ardından yetişkin bir yaşa geldiğinde ailesini arama serüvenini konu alıyor.
Altın (Gold) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
121 dakika
Vizyon
03.02.2017
KerseL Şanssız adam olan Kenny Wells bir jeolog olan Michael Acosta ile ekip olup Endonezya’nın keşfedilmemiş ormanlarında altın aramaya koyulur. Altın bulmak zordur fakat altını Wall Street'in en güçlü kurumları arasında elinde tutmak daha da zor olacaktır. Başrollerini Matthew McConaughey , Édgar Ramírez ve Bryce Dallas Howard’ın paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Stephen Gaghan üstleniyor. Gerçek bir hikâyeden esinlenen filmin senaryosunu Patrick Massett ve John Zinman kaleme aldı.
^ En üste dön