Vizyona Girecek Filmler

Mission: Impossible - Fallout (2018)
Etiketler
Ülke
ABD
Vizyon
27.07.2018
KerseL Yanlış giden bir görev sonucu, Ethan Hunt ve ekibinin zamana karşı yarışını anlatacak olan filmde, serinin gediklileri Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames'e, bir önceki filmde olduğu gibi Alec Baldwin, Rebecca Ferguson ve Sean Harris eşlik ediyor. Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett'ın seriye dahil olduğu filmde, serinin önceki filmlerinden tanıdığımız Michelle Monaghan da karakterine geri dönüyor.
Sindirella (Cinderella 3D) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
03.08.2018
Teen Titans Go! (Teen Titans Go! To the Movies) (2018)
Etiketler
Ülke
ABD
Vizyon
03.08.2018
KerseL Süper kahraman ekibi Teen Titans'ın üyelerine göre; bütün süper kahramanların kendilerine ait bir filmleri vardır. Fakat durum bizim ekip için böyle değildir. Fakat grubun fiili lideri Robin bu işi çözmeye ve yardımcı karakter yerine bir star olmaya kararlıdır. Ekip amacına ulaşmak adına; Hollywood’un en gözde yönetmeninin dikkatini çekmek için birkaç çılgınca fikirle beraber Tinsel Kasabası’na gelir. Ancak hayallerini gerçekleştireceklerinden emin olan grup üyeleri, dünyayı ele geçirmeye çalışan bir süper kötü tarafından yanlış yönlendirilir. İşler gitgide kötüye giderken süper kahraman ekibi, arkadaşlıklarının ve dirençlerinin sınandığı kimi olaylar sonunda, Teen Titans'ın kaderini kendi elleriyle zorlaştıracaklardır...
Yirtici (The Predator) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
03.08.2018
KerseL Film ,bir gencin istemeden, kaza sonucu bu ırkı dünyaya çağırmasıyla beraber bir grup eski askerin ve bir fen öğretmeninin insan ırkının son umudu olarak, kendilerini genetik olarak güçlendirmiş Predator’lar karşısındaki mücadelesi beyaz perdeye taşıyacak.
Blazing Samurai (2018)
Etiketler
Ülke
ABD
Vizyon
10.08.2018
Brook Hayallerinin gerçekleşmesini uman bir Samuray, rakiplerini yenmek için sıra dışı bir yol izler ve mahkemede dava açar! Amerikan yapımı animasyon komedide yönetmen koltuğunda Chris Bailey otururken orijinal dublaj kadrosunda Samuel L. Jackson, Michael Cera, Aasif Mandvi, Michelle Yeoh, Mel Brooks, Djimon Hounsou, Ricky Gervais ve Gabriel Iglesias gibi isimler yer alıyor.
The Spy Who Dumped Me (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
10.08.2018
KerseL Audrey (Mila Kunis) ve Morgan’ın (Kate McKinnon) Los Angeles’da iki yakın arkadaşı canlandırdığı filmde, Audrey’in daha sonradan ajan olduğunu öğrendikleri eski sevgilisinin birden yanlarına gelmesi ve peşinde bir sürü suikastçi olduğunu öğrenmeleriyle hayatlarındaki her şey birden tepetaklak bir hal alıyor. Audrey ve Morgan sıradan hayatlarını geride bırakıp amaçlarının bir anda dünyayı kurtarmak olmasını eğlenceli ve oldukça komik bir dille anlatan The Spy Who Dumped Me’yi Susanna Fogel yönetiyor
Captive State (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
17.08.2018
Brook Film, uzaylı istilasının ardından gelen süreci konu alıyor. Filmin başrollerini John Goodman ve Vera Farmiga üstleniyor.
Robin Hood (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
01.09.2018
KerseL Robin Hood: Origins ismindeki bu yeni uyarlamanın, izleyicileri hırsızlar prensi lakabıyla tanınan ünlü kahraman Robin Hood’un gençliğine götüreceği ve o meşhur hikayeyi en başından başlayarak anlatacağı belirtiliyor.
The Equalizer 2 (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
14.09.2018
KerseL Robert McCall geçmişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz durumdaki adalet arayıcılarına yardım eden ve haksızlıkları düzeltmek için mücadele veren McCall, günün birinde eski arkadaşı Susan Plummer'dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi sağlamalıdır.
Küçük Ayak (Smallfoot) (2018)
Etiketler
Ülke
ABD
Vizyon
28.09.2018
Brook İnsanların varlığına inanan genç ve zeki bir yeti, bu fikrinde diretse de kimseyi kendine inandıramaz. Ancak günün birinde beklenmedik bir şey olur ve karşısına bir insan çıkıverir. Bir "küçükayak" bulduğu haberi sevimli yetimize ün kazandırmanın yanı sıra sevdiği kızın kalbini kazanma şansını da sunar. Ancak bu yeni keşif, sakin yeti topluluğunu, karlı köylerinin ötesindeki büyük dünyada neler olabileceğine dair bir kargaşaya sürükler...