Vizyona Girecek Filmler

Koruyucu (Lukas) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Vizyon
26.07.2019
KerseL Jean-Claude Van Damme, 8 yaşındaki kızını büyütmek için bir gece kulübünde fedailik yapan Lukas’ı canlandırıyor. Bir gün Lukas, bir müşteriyle girdiği bir tartışma sırasında kontrolü kaybeder. Hapise atılıp kızı elinden alınır. Interpol, Lukas’in kızının velayeti karşılığında Belçika’da işlerini yürüten Hollandalı bir elebaşının yakalanması için Lukas’a son bir şans verir...
Korkuluk (Curse of the Scarecrow) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
26.07.2019
The Hummingbird Project (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Belçika
Vizyon
26.07.2019
KerseL New York’lu kuzenler Vincent (Jesse Eisenberg) ve Anton (Alexander Skarsgård) büyük paralarla oynanan ve kazanmanın milisaniyelerle ölçüldüğü Yüksek Frekanslı Alım Satım oyununu oynamaktadır. Milyoner olma hayali kuran kuzenler, Kansas’tan doğruca New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler. Ancak hiçbir şey bu ikili için kolay olmayacaktır. Ekibin beyni Anton, üçkağıtçısı ise Vincent’tır. Kuzenler bu Don Kişotvari maceralarında birbirlerini ve etraflarındaki herkesi kırılma noktalarına getirirler. Güçlü, zehirleyici ve kendi çıkarları için başkalarını kullanan bir tacir olan eski patronları Eva Torres (Salma Hayek) ise sürekli enselerinde bitmekte ve onları kendi oyunlarında yenmek için elinden geleni ardına koymamaktadır.
Tüylü Arkadaşlar (Feather Friends) (2019)
Etiketler
Oyuncular
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
26.07.2019
Yuli (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İspanya
Vizyon
26.07.2019
cinemarty Kübalı ünlü dansçı Carlos Acosta’nın hayatını aktaran Yuli, bir yanıyla da hiç istekli olmayan bir çocuğun dansçı oluş hikâyesini anlatıyor. Sokaklarda zaman geçirmeye alışkın, hür ruhlu Yuli’deki yeteneği sezen babası, çocuğu zorla Küba Ulusal Dans Okuluna yazdırıyor. Zaman geçtikçe Yuli de kendi içindeki sese kulak veriyor. Afrika tanrısı Ogun’un oğlunun adını taşıyan Yuli, tabuları yıkarak Londra Kraliyet Balesi gibi saygın kurumlarda sahneye çıkan ilk siyah balet oluyor. İspanyol yönetmen Icíar Bollaín’in Ken Loach’un efsane senaristi Paul Laverty tarafından yazılan senaryodan uyarladığı ve Carlos Acosta’nın kendini canlandırdığı Yuli sanat, kökenler, fedakârlık, cesaret, aile ve azim hakkında hareketli, renkli ve güçlü bir film. (Kaynak: Başka Sinema)
Yüzleşme (Grâce à Dieu) (2018)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Fransa
Vizyon
02.08.2019
nazarboncugu Grâce à Dieu, çocukken cinsel saldırıya uğrayan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Alexandre, karısı ve çocukları ile birlikte Lyon’da yaşayan genç bir adamdır. Çocukken gittiği kilisenin papazı tarafından tacize uğrayan Alexandre yıllar geçse de bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bir gün eşi ve çocukları ile birlikte kiliseye giden Alexandre, karşısında hayatını karartan papazı görür. Papaz hala işine devam ettiğini ve çocuklarla ilgilendiğini öğrenen genç adam, hem geçmişin intikamını almak hem de daha fazla çocuğun etkilenmesini önlemek için harekete geçmeye karar verir. Vakit kaybetmeden kendisi gibi papaz tarafından tacize uğrayan François ve Emmanuel’i bularak onlarla iletişime geçer. Bu süreçte birlikte hareket etmeye karar veren Alexandre, François ve Emmanuel, gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalırlar.
Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw) (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Vizyon
02.08.2019
KerseL Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanıyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham'ın üstlendiği filmde "The Crown" dizisinin Prenses Margaret'ı Vanessa Kirby, Deckard Shaw'un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımızı çıkıyor.
Ölü Yatirim (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
02.08.2019
pulpfiction1 Ölü Yatırım, babalarını ani ölümü ardından vurgun yapmaya karar veren, mezarcılıkla uğraşan iki kardeşin hikayesini konu ediyor. (Alıntı)
Genis Aile Komsu Kizi (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
02.08.2019
Siccin 6 (2019)
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Vizyon
09.08.2019