Vizyona Girecek Filmler

Aşk ve Savaş (On the Milky Road) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Sırbistan
Süresi
125 dakika
Vizyon
26.05.2017
Femmefatale Film, bir adamın hayatının üç farklı dönemine değiniyor. Bosna Savaşı'nda sütçü olarak cepheye süt taşıdığı günler, gizemli İtalyan bir kadına âşık olduğu dönem ve keşiş olarak inzivaya çekilip hayatını düşündüğü dönem.
Karanlık Görev (The Age of Shadows) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
140 dakika
Vizyon
26.05.2017
husevni Bir zamanlar Kore’nin bağımsızlığı için mücadele veren Lee, artık Japon emniyeti namına çalışmaktadır. Dürüst Kardeşler adlı bağımsızlık örgütünü çökertmesi emrini aldığında, bu örgütün bölgesel lideri Kim ile bir şekilde tanışır. Kim Woo-Jin ise aslında direnişin gizli lideridir. Kim, sanat simsarı kimliğine gizlenerek Lee’ye yakın olmaya, Lee ise bir sanat koleksiyoncusunu oynayarak Kim’den karargahla ilgili bilgi almaya çalışmaktadır. Her iki adam da birbirlerinin gerçek kimlikleri ve niyetlerinin farkındadırlar. Ancak daha çok bilgi almak adına bu tehlikeli oyuna devam ederler.
Bilal: Özgürlüğün Sesi (Bilal: A New Breed of Hero) (2015) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
105 dakika
Vizyon
26.05.2017
Arcadia Bilâl-i Habeşî'nin çocukluğundan itibaren yaşadığı hayatı anlatan animasyon film, epik bir kahramanlık hikayesi. Bin yıl önce yaşayan küçük bir çocuk ile başlayan hikayede bu küçük çocuğun en büyük hayali dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü imparatoru olmaktır. Hayallerini nasıl gerçekleştireceğine dair düşler kuran küçük çocuk ve kız kardeşi kaçırıldığında bu düşler yerini korkuya bırakır. Açgözlülüğün ve adaletsizliğin hüküm sürdüğü bir dünyada yaşamak zorunda bırakılan Bilal zaman geçtikçe boyun eğmeyi reddeder. Adaletsizlerin karşısında sesini yükseltmeye karar veren Bilal, tarihte hatırladığımız yerini kendi elleriyle yaratacaktır
Deha (Gifted) (2017) afişi
Etiketler Dram, Gerçekçi, Aile Filmi
Yönetmen
Süresi
101 dakika
Vizyon
26.05.2017
Arcadia Hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler karakterini canlandıracak olan Chris Evans, Florida kırsalında yeğeni Mary'yi büyütürken, Mary'nin okula başlamasıyla birlikte hemen yetenekli olarak yaftalanması sebebiyle Mary'nin annesi Evelyn ile kızı büyütme konusunda bir savaşa girecek. Film, mücadelenin yasal sürecine odaklanacak. Yönetmenliğini Marc Webb'in üstlendiği yapım aile için dramaya ağırlık verecek.
Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
153 dakika
Vizyon
26.05.2017
cberkezcn Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow'un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası'nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.
Captain Underpants (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
02.06.2017
Arcadia Amerikalı yazar ve illüstratör Dav Pilkey’in aynı adı taşıyan çocuk romanından uyarlama animasyon film. İki afacan çocuk, lise müdürlerini hipnotize eder ve müdürü bir çizgi roman karakteri olan iyi kalpli ve lastik donlu Kaptan Külot’a dönüştürürler.
Sahil Güvenlik (Baywatch) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Vizyon
02.06.2017
Arcadia Son derece iyi ve işini severek yapan bir cankurtaran olan Mitch Buchanon (Dwayne Johnson), kendisi gibi işinde en iyilerden oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekibe yeni katılan eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Matt Brody (Zac Efron) ile yıldızları ilk başta barışmaz. Plajın sahibi el değiştirip Victoria Leeds (Priyanka Chopra) adında bir kadına geçtikten sonra sahilde daha önce olmayan uyuşturucu kullanımı ve cinayetler başlamıştır. Durumu yolunu koymak isteyen Mitch, Matt ile tüm fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak tehlikeli bir çeteyle mücadele edecek, kendi yetkilerini aşarak adeta polis gibi savaşacaktır.
Korku Tüneli (XX) (2017) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
80 dakika
Vizyon
02.06.2017
First Born (FirstBorn) (2016) afişi
Etiketler
Yönetmen
Süresi
86 dakika
Vizyon
02.06.2017
Arcadia James, genç eşi Charlie'nin hamile olduğunu öğrendiğinde çok sevinir. Ancak bebek doğduktan sonra garip olaylar yaşamaya başlarlar. Ailelerinden uzakta yaşayan genç çift, bu garip bebeği idare edebilmek için onların yardımına ihtiyaç duyarlar. Çünkü bebekteki gariplikler aileden gelmektedir. Fakat bebekleri asla umdukları gibi normal bir çocuk olmayacaktır
Wonder Woman (2017) afişi
Etiketler Gerilim, Aksiyon, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Vizyon
02.06.2017
Turkeywood Amerikan çizgi romanının en tanınmış isimlerinden biri, beyazperdeye emin ellerde dönüyor. Buffy, Angel gibi TV dizileriyle öykü anlatımı ve karakter gelişimi konusunda çığır açan Joss Whedon hemen ardından gelen teklifleri değerlendirip Astonishing X-Men gibi çizgi romanlara yazar olarak transfer olmuştu. İptal edilen Firefly TV dizisinden ürettiği Serenity macerası onu “fanboy”larla özel ilişki kurabilme konusunda iyiden iyiye bir guru yapınca, yapımcılar da Wonder Woman’ı gözü kapalı ona teslim ettiler. Bakalım ortaya ne çıkacak…
^ En üste dön