2018'de Vizyona Girecek, Merakla Beklediğimiz 7 Film
(Hazırlayan: frameby)

Sinema dünyası 2018'e hızlı başladı ve hız kesmeden devam edecek. Bakalım önümüzdeki dönemde bizi neler bekliyor?

Ocean’s 8

Yönetmen koltuğunda Hunger Games'ten aşina olduğumuz Gary Ross’un oturduğu, Ocean's serisinin yeni filmi. Film, oyuncu kadrosuyla oldukça göz dolduruyor. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi 22 Haziran 2018.

Deadpool 2

Hepimizin sevgilisi, Marvel çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan Deadpool’un ikinci filminin de yönetmenliğini Tim Miller üstleniyor. Deadpool Haziran 2018'de vizyonda olacak.

Ant-Man And The Wasp

“Ant-Man ve Wasp” filminin yönetmenliğini Peyton Reed yapıyor. Marvel kahramanları arasında en dertsizlerden sayılan Ant-Man'in ikinci filmi temmuzda vizyona girecek.

Venom

Marvel dünyasının azılı kötülerinden Venom'a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde güzel oyuncu Michelle Williams ve Woody Harrelson gibi iddalı isimler de yer alıyor. Venom, 2018 Ekim'de vizyonda.

X-Men: Dark Phoenix

Game of Thrones sayesinde hayran olduğumuz Sophie Turner, bu filmde de Jean'e hayat verecek. Filmin yönetmenliğini ise çok iyi bildiğimiz Simon Kinberg üstleniyor. Film Kasım 2018'de vizyonda.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Jude Law'u genç Dumbledore olarak izleyeceğimiz haberi Harry Potter dünyası hayranlarını daha da sabırsız hale getirdi, malum. Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter serisinin bir çok filmini çeken David Yates oturuyor. Film 2018 Kasım'da vizyonda.

Aquaman

Gerilim filmlerinin ustası James Wan'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde nam-ı diğer "Khal Drogo" Jason Momoa yer alıyor. Momoa hayranları için kötü haber, film yıl sonunda, 2018 Aralık'ta vizyonda olacak.

Yorumlar