Cloverfield Yolu no: 10 (10 Cloverfield Lane) (2016) afişi

Cloverfield Yolu no: 10 (2016)
10 Cloverfield Lane

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 6.2 / 18 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Şaşırtan, Gizem
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
UGRCNKR Yapımcılığını gerilim ustası J.J. Abrams'ın üstlendiği gerilimde hayatını kurtardığını iddia eden bir adamın evinde gözlerini açan genç bir kadının gizem dolu macerasına tanıklık edeceğiz.

Yorumlar

raziyeozenli profil resmi
raziyeozenli
şaşırtan enteresan güzel film olmuş.izlenmeli:)
18 gün önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Güzel bir gerilim filmi sonuna kadar merakla izletiyor kendini. Ama sonuna gelince sonuna kadar izlemeseydim diye düşündürtüyor :D Goodman'ı izlemek de ayrıca çok keyifli.
9 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Psikolojik gerilim diye başlayıp çok farklı yönlere giden harika film.Benim beklentimi fazlasıyla karşıladı.Oyunculuk iyiyidi. Diyaloglar sıkıcı değil. Sürekli merak uyandıran bir kurgusu var. Sürekli yeni teoriler üretip, bozuyorsunuz. Yani değişken bir akışı var. J. J Abrams 'ın parmağı olduğu için çok normal bir film beklememek gerek. :D
11 ay önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Son kısmı izlememiş gibi davranıyorum ve oraya kadar gayet güzel bir gerilim filmi ama
11 ay önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
film ilk başlarından son 15 dk kadarına kadar gayet sürükleyici bir şekilde gidiyordu gizemini de koruyordu.. fakat son dakikalarını izlemez olaydım iyice saçmalamışlar bu filmden daha farklı bir sonuç çıkarabilirlermiş ama becerememişler..
12 ay önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
Tek mekanda geçen diyalog odaklı filmleri seven biri olarak ben beğendim. Akıcı, ara ara geren olumsuz yorumların aksine iyi bir film olmuş. Gizem film boyu sürüyor, ta ki bitmesine az kala gerilim dozunu artırana dek. Sonunu yeren arkadaşlar olmuş.-->
1 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
oldukça kötü bir filmdi. Bir filme kolay kolay kötü demem. Filmin sonunu görme isteği uyandırıyor ve tek artısı bu ama sonu da tam saçmalık.
1 yıl önce
tugbadursunusal profil resmi
tugbadursunusal
Olmamış.
1 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
Mekan tasarımı ve atmosferi çok iyi. Bir süre güzelce karamsar bir dünyaya çekiyor sizi ancak son sahnelerde öyle bir viraj yapıyor ki bambaşka bir filmde kendinizi buluyorsunuz. Yine de John Goodman hatırına izlenmeli.
1 yıl önce
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
saçma sapan bi film işte. sonunu nasıl öyle bağladınız o da ayrı tabi ....
1 yıl önce
BOZO profil resmi
BOZO
Finaldeki saçmalıklar hariç film gizemini koruyorAma filmin sonu tüm o gizemi berbat ediyor...
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
İşin içinde J.J. Abrams varsa gerilimi güzeldir ve sonunu her zaman bağlar ve filmlerinin sonu hep açık kalır ancak devamı gelmez ne yazık ki
:( genel olarak güzeldi.
1 yıldan fazla önce
elganja. profil resmi
elganja.
film oldukça başarılı başından sonuna kadar gayet sürükleyici heyecanlı ve tadı olan bir yapım. ama........ah şu amalar olmasa... filmin sonu çok lüzumsuz bir konuya bağlandı. sebebiyse devam filmi yapabilmek adına bence. keşke farklı bir sonla tek film olarak kalsa da daha yükselebilen bir film olabilseydi...
1 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
Film konusuyla ooyunculuklarıyla gayet iyiydi ama ancak böyle bir son ile bombok edilebilirdi. İzleyin ama sonunu bırakın gitsin.
1 yıldan fazla önce
mhtpackgz profil resmi
mhtpackgz
Fragmanı çıkana kadar kimsenin haberinin olmadığı sır gibi saklanan bir filmdi.Cloverfield'ın devamı olarak düşünülmemeli ki hiç alakaları bile yoktu daha çok prequel.Gerilim güzel,klostrofobik.Çok az bir mizah eklense şu senaryoya tadından yenmezdi diyaloglar bazen sıkıyor.
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Sağlam bir senaryo, mükemmel bir oyunculuk ama berbat ötesi bir son... Bu gözler daha neler görücek
1 yıldan fazla önce
Arcadia profil resmi
Arcadia
İlk film'i beğenip beğenmeme konusunda çok kararsızdım ama üstüne bunu da izleyince benim kafamda bazı şeyler oturdu. J.J. Abrams kafası diye bir şey var bana hitap ediyor beğendim filmi yer yer ters köşeler ve sizi düşünmeye, teori üretmeye iten etkenleriyle oldukça haz aldığım bir tarz. Zaman zaman film içindeki sıkışmanın ortasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Müziğini de beğendiğimi söyleyeceğim.
1 yıldan fazla önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
1 yıldan fazla önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
İlginç bir film, çok iyi sayılmaz ama konu akıcı, tek mekanda geçiyor buna rağmen ara ara verilen gerilim ve gizem izletiyor filmi, nükleer bir saldırıdan sonra evin altındaki sığınakta kalan 3 kişinin başından geçenler resmediliyor. Filmin sonunda diyorsun ki
1 yıldan fazla önce
lews profil resmi
lews
JJ.Abram trendi hızla yükseliyor bilim kurguve gerilimin yeni kralı olabilir .Baştan sona seyirciyi düşündüren sağlam bi senaryo olmuş , filmin kurgusuda iyi olunca ortaya güzel bir gerilim filmi çıkmış .Dialoglara gelirsem onlarda da rollerin kimlikleri gayet iyi yansıtılmış bazen komik bazen aşırı geren muhabbetler başarılıydı . Sinemanın bu monotonlaşan dalında böyle filmlere ihtiyac var bence , gidip izlemenizi tavsiye ederim.
neredeyse 2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Açıkçası ben sevdim filmi. İlk kısmı karakterleri tanımamizi sağlıyor ve daha çok diyalog ağırlıklı. İkinci kısım işin gerilim ve aksiyon kısmı. Farklı bir seyri vardı filmin. Müzikleri her an bir şey olacakmış gibi izleyiciyi tetikte tutmayı hedeflemis belli ki. Diyaloglar arasındaki espriler heyecansız geçen sahnelere tuz biber oldu ve belki pek çok kişi sıkılacakken dikkat kesildi filme. Evet finali bekledigimden farklıydı ama yine de sevdiğimi soyleyemeyecegim. Belki beklediğim gibi çıksa daha çok sevecektim. İlk defa surprizli son heyecanlandirmadi beni. Ha şunu da söyleyeyim ben filmi ne kadar övdüysem arkadaşım da bir o kadar beğenmedi. Size tavsiyem boş bir vaktinizde fragmanı izlemeden gidin, ne çıkarsa bahtiniza.
neredeyse 2 yıl önce

10 Cloverfield Lane filmini beğenenler

10 Cloverfield Lane filmini içeren raflar

10 Cloverfield Lane filmi hakkında ilgi çekici içerikler