120 (2008)

120 (2008)

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
114 dakika
155
9
997
31
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Dönemin cesur çocuklarını anlatan ve o dönem devletin, ülkenin ne kadar önemli olduğunu göstermek açısından oldukça güzel bir filmdi. Ama gerek duygusal sahnelerde sürekli aşırı yükselmesi müziğin ve bazı anlardaki abartılı oyunculuklar bu dramın etkinliğini bazı yerlerde baltalıyor. Sadece en vurucu yerlerde müzik bu kadar yüksek kullanılsa daha iyi olurdu bence. ama genel olarak bakınca başarılı bir Türk filmi diyebilirim 7/10
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
geçmişi öğrenmek adına güzel bir adım olsa da filmi sinema açısından değerlendirirsek berbat ! oyunculuk yok ruh yok kurgu yok akıcılık yok duygu yok hiçbir şey yok !!! güzelim konuyu harcamışlar zaman kaybıydı!
error_outline
3 yıldan fazla önce
MeKa profil fotoğrafı
MeKa
O günlerle bugünleri kıyaslamadan edemiyor insan, şartlar o kadar farklı ki Çekilen zorlukları bir nebze olsun anlayıp bugünümüzün kıymetini bilmek ve geçmişimizi öğrenmek adına her yaş kesiminden insanın mutlaka izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Sanatsal açıdan eleştirmeyi bir kenara bırakıp konuya odaklanırsak film amacına ulaşmış olur bence.
error_outline
6 yıldan fazla önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
eğitici bir film. çocuklarımıza, kuzenlerimize, yeğenlerimize, öğrencilerimize vs vatan sevgisi aşılamak için izlettirilebilir.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce