127 saat (127 Hours) (2010)

127 saat (2010)127 Hours

Puan 7.6 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
94 dakika
904
69
3176
478
phoeniks profil resmi
phoeniks
Çok etkileyicibir filmdi, kendimi yerine koymaktan alamadım, cesur bir karakterdi şahane bir film.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
aydangelenfil profil resmi
aydangelenfil
şöyle ki filmin ortasında , filmin sonunu merak edip gerçek hikayeden çekildiğini bilip filmi durdurup aron 'u arattım. :) ve finale hazrladım kednimi. velhasıl izlesi, izlenmeli.
report_problem
2 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Şimdi ne desem ki ya da ne denir ki! Filmi izlediği sürece bu nasıl gerçek olabilir dedim. Hayır yani imkansız dedim. Nasıl? Gerçekten bu nasıl bir hikaye! Öyle güzel çekmişler ki bir de. Gördüğünüz her şeyi hissedebiliyorsunuz. Hele ki o oyunculuk! Kalbimi ve nefesimi defalarca tutuşum, yüzümün bi ara kaskatı kesilmesi.. İnanılmaz bir film. İzleyip de hayatımızın kıymetini bilmediğimiz için utandıran cinsten..!
report_problem
2 yıldan fazla önce
tugberto profil resmi
tugberto
Tam bir çılgınlık ?
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
trevor profil resmi
trevor
su gibi akıp giden bir danny boyle filmi. aron ralston karakteri çok didiklenmediği için insan kendini kolayca yerine koyabiliyor. herkes için yakın bir karakter yani. çoğu zaman kalana değil de gidene harcarız zamanımızı. elindekilerin değerini anlamak için biçilmiş kaftan. bilmiyorum belki bi kaç saat sonra geçer bu his. :) james franco da iyi oynamış. müzikler eh işte. ortalama üstü 8 puanlık film.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Gokalpb profil resmi
Gokalpb
"Bi adam dağda sıkışıyor o kadar" yorumlarını görüp erteleye erteleye sonunda bugün artık izleyim dedim. Kesinlikle harika film. Yaşanmış olmasaydı bile tam puan verebileceğim bir film. Tam aklımdan "ya insan kafayı yemez mi?" sorusunu sorarken bununla ilgili şeyler görmek ayrıca hoşuma gitti. Ana karakterin gerçek hayatta yaşadığını olabildiğince çarpıcı bir şekilde hissettirmişler.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
5 gün boyunca aç susuz ,kimsenin bilmediği bi yerde olmak...en çok şaşırtan gerçekten yaşanmış olması... tek başımıza bir anlam ifade etmediğimizi gayet güzel yüzümüze vurmuş. sevdim :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
etkileyici, bayıldım
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Bana James Franco yu sevdiren filmdir. Gerçekten oyunculukta devleşmiş adam. Şimdi sadece absürt filmlerde gördüğümüz Franco aslında çok iyi bir metot oyuncusudur
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
tunahan68 profil resmi
tunahan68
john wıck izle deadpool izle panda 3 izle bunu izleme ya yaşanmış diye bu kadar puan cok bence
report_problem
4 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Gerçekçi film dendiği zaman ilk aklıma bu film gelir film icindeki dehşeti insanın içine geçiyor sanki ordaymışşısınızda aynı şeyleri yaşıyo gibi hissediyosunuz farklıdı..
report_problem
4 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Güzel bir filmdi... 7,5/10
report_problem
4 yıl önce
ayferhazan profil resmi
ayferhazan
arkadaşlar yeni üye oldum nasıl izliycem
report_problem
4 yıl önce
Alohomoraa profil resmi
Alohomoraa
filmi gecenin bir yarısı izlemenizi tavsiye etmem benim gibi :) kapatmak istiyorsunuz meraktan stresten kapatamıyorsunuz . Filmin verdiği en büyük mesaj kanyonda zivzik gibi dolanmayın :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Resmen o anı ben de yaşadım yahu. Strese girdim. Ürperdim. İzlemeden önce sıkılırım ben ya demiştim kendi kendime ama çok az sıkıldım açıkçası. Kendinizi kaptırabilme ihtimaliniz olan bir film. Etki bırakıyor kesinlikle.
report_problem
4 yıldan fazla önce