Keske 30 olsam (13 Going on 30) (2004)

Keske 30 olsam (2004)13 Going on 30

Puan 6.7 (16 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Komik, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
101
8
557
33
Rainbow profil resmi
Rainbow
Küçükken hemen büyümek, büyüyünce de çocuk kalmak isteriz. Olduğumuz yaşın tadına bazen belki de bu yüzden varamıyoruz. Oysa ki her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. Film fantastik havada da olsa yaşın kıymetini anlamamızı sağlıyor. Eğlenceliydi.
report_problem
7 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Çok eğlenceli film. Eskinin pazar sabahı yapımları sıcaklığında; basit, fantastik soslu bir romantik komedi. Mantık hatası ararsak epey buluruz ama filmin amacının bu olmadığı, mutlu bir 1.5 saat geçirtmek olduğu ortada. Bunu da başarıyor. Ayrıca Click filminin senaristlerinin bu filmden etkilendiğini düşünüyorum.
report_problem
1 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Benim favori filmlerimden. Çok severek izledim. Hepimiz ergenlik döneminde bu isteği defalarca aklımızdan geçiririz ve bu film de "isteklerinize dikkat edin gerçekleşebilir" diyor.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Yesilova profil resmi
Yesilova
Tamamen zaman kaybı tavsiye etmem
report_problem
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Sevimli ve keyifli bir filmdi. Beğenerek izledim.
report_problem
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Çoğu insan için, 13 yaş daha dün gibidir. Jenna Rink içinse, bu, gerçeğin ta kendisi.
1987 yılıdır ve Jenna 13 yaşında, kadınlığın eşiğinde bir genç kızdır. Sorun şudur ki yetişkinlik çarçabuk gelmemektedir. Jenna anne babası tarafından bunaltılmakta, okulun popüler çocukları ve adını bile doğru dürüst bilmeyen aşkı tarafından görmezden gelinmektedir. En iyi arkadaşı ve komşusu Matt Flamhaff’ten başka zaman geçirecek kimsesinin olmamasından sıkılan Jenna, 13. yaş gününe okulun havalı çocuklarını davet eder. Ama parti tam bir felakettir. “Cennette Yedi Dakika” oyunu için dolaba kilitlenen Jenna orada tek başına bırakılır ve kendini küçük düşmüş hisseder.
Dolapta yalnız kalan Jenna tüm kalbiyle bir dilek tutar: Bir yetişkin olsam da, hep istediğim hayata kavuşsam diye geçirir içinden.
Mucizevi bir şekilde dileği gerçek olur...
report_problem
6 yıldan fazla önce
ilkedilan profil resmi
ilkedilan
klasik mutlu sonlu , gerçekçilikten uzak ama tatlı bir film. yemek yaparken aç arkada ses olsun tarzında bir film.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce