Keşke 30 olsam (13 Going on 30) (2004)

Keşke 30 olsam (2004)13 Going on 30

Puan 7.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Komik, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
98 dakika
122
8
607
34
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Harika vakit geçirten eğlenceli romantik bir film.Özellikle M. Jakson 'ın thriller parçası ve Diğer eski parçaları dinlemek keyifliydi.Akışı çok iyi.Jenna onüçte olsa otuzda olsa kıpır kıpır hareketli şirin bir kız.7.9
error_outline
Ecemkayaa profil fotoğrafı
Ecemkayaa
çok şirin tatlı bir film
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
İzlemesi 2022 yılında bile keyif verdiyse güzel bir komedi olduğu ortadır bence ,eğlenceli ,sıcak ve iyi bir filmdi çok mantık aramaya gerek yok sıcaklığa bırakın kendinizi:)
error_outline
burcudgn profil fotoğrafı
burcudgn
Her zaman favori filmlerimden biri olacak. Rahat 5 kez falan izledim. Eminim ileride yine izleyeceğim. Çerez bir film olduğu için hızlı geçip gidiyor. Böyle filmlere de ihtiyaç var gerçekten.
error_outline
lamourkillbil profil fotoğrafı
lamourkillbil
pek realistik olmasa da arada boyle filmler de izlemek gerekiyor, cok hosuma gitti
error_outline
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Küçükken hemen büyümek, büyüyünce de çocuk kalmak isteriz. Olduğumuz yaşın tadına bazen belki de bu yüzden varamıyoruz. Oysa ki her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. Film fantastik havada da olsa yaşın kıymetini anlamamızı sağlıyor. Eğlenceliydi.
error_outline
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Çok eğlenceli film. Eskinin pazar sabahı yapımları sıcaklığında; basit, fantastik soslu bir romantik komedi. Mantık hatası ararsak epey buluruz ama filmin amacının bu olmadığı, mutlu bir 1.5 saat geçirtmek olduğu ortada. Bunu da başarıyor. Ayrıca Click filminin senaristlerinin bu filmden etkilendiğini düşünüyorum.
error_outline
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Benim favori filmlerimden. Çok severek izledim. Hepimiz ergenlik döneminde bu isteği defalarca aklımızdan geçiririz ve bu film de "isteklerinize dikkat edin gerçekleşebilir" diyor.
error_outline
Joker profil fotoğrafı
Joker
Tamamen zaman kaybı tavsiye etmem
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Sevimli ve keyifli bir filmdi. Beğenerek izledim.
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Çoğu insan için, 13 yaş daha dün gibidir. Jenna Rink içinse, bu, gerçeğin ta kendisi.
1987 yılıdır ve Jenna 13 yaşında, kadınlığın eşiğinde bir genç kızdır. Sorun şudur ki yetişkinlik çarçabuk gelmemektedir. Jenna anne babası tarafından bunaltılmakta, okulun popüler çocukları ve adını bile doğru dürüst bilmeyen aşkı tarafından görmezden gelinmektedir. En iyi arkadaşı ve komşusu Matt Flamhaff’ten başka zaman geçirecek kimsesinin olmamasından sıkılan Jenna, 13. yaş gününe okulun havalı çocuklarını davet eder. Ama parti tam bir felakettir. “Cennette Yedi Dakika” oyunu için dolaba kilitlenen Jenna orada tek başına bırakılır ve kendini küçük düşmüş hisseder.
Dolapta yalnız kalan Jenna tüm kalbiyle bir dilek tutar: Bir yetişkin olsam da, hep istediğim hayata kavuşsam diye geçirir içinden.
Mucizevi bir şekilde dileği gerçek olur...
error_outline
ilkedilan profil fotoğrafı
ilkedilan
klasik mutlu sonlu , gerçekçilikten uzak ama tatlı bir film. yemek yaparken aç arkada ses olsun tarzında bir film.
error_outline