Liseli Polisler 2 (22 Jump Street) (2014)

Liseli Polisler 2 (2014)22 Jump Street

Puan 7.7 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Komik
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
112 dakika
162
11
533
66
KerseL profil resmi
KerseL
İlk filmi gibi eğlenceli bi aksiyon. Özellikle filmin bitiş jeneriği çok keyifli ve efsaneydi.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
report_problem
3 yıldan fazla önce
seksen profil resmi
seksen
Tam anlamıyla ucuz komedi. Türkiye'de de görmeye alıştığımız, hipnoz etkisine sahip, güldürmeyen ama kendini izlettiren filmlerden biri. İlk filmine göre daha da kötü bir işleyişi olan bu film, izleyecek hiçbir şey kalmadığında tam da izlenecek bir yapıda. Bu tarz filmler artık iyice bayıyor beni.
report_problem
5 yıl önce
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Liseli polisler 2 inanılmaz bi yapım olan Liseli Polislerin devamı ; önceki filmi gibi kahkaha tufanı yaratan gülmekten kriz geçirmek olmasada mutlu olmak gülücük saçmak garanti bir komedi filmi olmuş.Phil Lord yönettiği bu filmde mükemmel bir senaryo ve kaliteli içeriği birarada toplamış.Jenko krema Smith kek gibi mükemmel bi uyum içindeler iki filmdede kimyalarını birbirlerine uyuşturmular (Nasıl uyuşturmuşlarsa başarmışlar normalde tam aksi insanlar(Nasıl olursa olsun mükemmel bir iş çıkartmışlar))) Serinin bu filminde bizimkiler bi uyuşturucu ağını çökertmek için üniversiteye gidiyolar (Bunu öğrendikleri replik beni çok güldürmüştü -Liseye mi gidicez ? -Hayır 40 yaşında duruyosunuz üniversiteye gideceksiniz) Hikaye üniversite öğrencilerinden olası şüpelilerle etkileşim halinde soruşturma yürütmek üzerine inşa edilmiş ve öyle zevkliydiki 3ünün üstünü arka arkaya göstermeden çizdiğinde keşke gösterseydi yarım saat daha uzasaydı diyebiliyorsunuz Film komik diyalog ve gizemli kurgusuyla kalbinizi kazanabiiyo. Fİlmin etkileyici yanı üniversite yaşamının farklı yönlerini gözleyebiliyorsunuz ve açıkçası burası devlet üniversitesiyse benimki ne diyorsunuz :D Her insanın görmesi gereken bir film
report_problem
5 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
ilk filmden daha komik ve eğlenceliydi
report_problem
5 yıldan fazla önce
Caffeine profil resmi
Caffeine
Bitiş jeneriği mükemmel olmuş vee ''Something CooooLLL'' diyerek bitiriyorum :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk filmi eğlenerek izlemiştim ama maalesef bu film için aynısını söyleyemeyeceğim , film bir iki sahne dışında bırakın güldürmeyi tebessüm bile ettirmedi , kötüydü ..
report_problem
5 yıldan fazla önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
İlk filmin üzerine yatan, genel anlamda bir değişikliğin olmadığı vasat film.
report_problem
5 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Çok eğlenceliiiii :D Güzel bir devam olmuş....
report_problem
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlki kadar güzel bir filmdi. Müzik seçimleride çok başarılıydı. Ice Cube'a gene çok güldüm :D filmin bitiş sahneleride çok iyiydi. Outro deniyor sanırm emin olamadım ama :D her resme ayrı ayrı güldüm.
report_problem
5 yıldan fazla önce
muzi0606 profil resmi
muzi0606
Devamı gelecek mi acaba :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
filmi bugün izledim de .. fazla kötülemek istemiyorum ama benim için zaman kaybı oldu 1-2 sahne hariç güldürmedi çok zorlama olmuş hiç beğenmedim . vaktinizi daha iyi filmlerle geçirmenizi tavsiye ederim . bence tabii ..
report_problem
5 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
soundtrack albümü çıktı ve albüm çok güzel :) Bilginize dostlar ..
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
SerkanAktas profil resmi
SerkanAktas
Evet filmin birincisinin güzel olduğuna inanıyorum neden derseniz iki oyuncudada yetenekli olduğunu bilmenizi isterim ikiside bir kaç yıl içinde ödüller almıştır filmde süprizlerin olacağına eminim biri daha izlemedinmi ozaman bekleme izle...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce