28 hafta sonra (28 Weeks Later) (2007)

28 hafta sonra (2007)28 Weeks Later

Puan 7.5 (13 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Gerilim, Suç
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
100 dakika
159
9
863
61
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filmden kat kat daha iyi günümüzde bile sıkmadan kendisini izlettiren düşmeyen temposuyla oldukça heyecanlı bir zombi filmi.
report_problem
12 ay önce
tugced profil resmi
tugced
The Walking Dead'in gözünü seveyim ya bu ne saçma bi film. sırf vakit kaybı,ne görüntü ne işleyiş acayip hatalı mantıksız noktalar vardı zombi filminde mantık aramak belki doğru değil ama cidden kameranın sürekli hareketli oluşu hastalık bulaştığı saniyede etkisini göstermesi bi bekleme durumu bile yok yani. Hayır hayır sevilecek bi tarafı yok.
report_problem
2 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Acayip saçma bir senaryoya sahip. Sürekli makaslamalar mevcut. Ve senaryo olması gerektiği için böyle olmuş. Hastalık bulaşmış insanlar süper güçlere sahip bütün kapıları açıyorlar, güvenlik en üst safhada olmasına karşın giren çıkan belli değil, saçma karantina şartları vs... Ayrıntıya girmeden bile senaryoda ki büyük mantık hataları insanı rahatsız ediyor. Arada verilen aktüel çekimler ise başıdöndürücü olmuş kelimenin tam anlamıyla. O kadar alakasız ki.
report_problem
3 yıldan fazla önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
bu filme o kadar olumlu yorumlar yapılmıştı ki çok yüksek beklentilerle izledim ve gerçekten harikaydı. ilk filmini 2 günde izlemiştim ama bu filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. temposu çok yüksekti, müzikleri de çok etkileyiciydi.
report_problem
4 yıl önce
Coolhands11 profil resmi
Coolhands11
Böyle bir durumda yaşanacak paniği sonuna kadar hissettiriyor. Oldukça etkileyici bir film.
report_problem
5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İzlediğim en iyi zombi filmlerindendir. Atmosferi ve temposuyla sonuna kadar sıkmadan heyecanla izlettirdi kendini. Fianlaiyle de aklımda mutlaka yer edecek olan bir film.
report_problem
5 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
zombi filmi. tek farkı ingilterede geçiyor oluşu
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Rage virüsünün Britanya adalarına yayılmasından altı ay sonra, Amerika ordusu düzeni yeniden sağlamış ve karantina altındaki bölgelere insanları tekrar yerleştirmeye başlamıştır. Ülke tekrar inşa edilirken, yurtlarına geri dönen bir mülteci aile tekrar bir araya gelmenin sevinci içindedir. Fakat içlerinden birisi korkunç bir sır saklamaktadır: içlerinden birisi Rage virüsü taşıyıcısıdır.
report_problem
6 yıldan fazla önce