30 gün gece (30 Days of Night) (2007) afişi

30 gün gece (2007)
30 Days of Night

Etiketler Gerilim, Korkutan, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
Blacklion Alaska’nın kıyı köşe semtlerinde kalmış Barrow kasabasından her sene kışın bir ay boyunca simsiyah karanlığa gömülür. Çoğu kasaba halkı buradan bu dönemde başka yerlere göç ederler. Fakat bu kış döneminde ise ortaya çok gizemli bir grup ortaya çıkar. Bu ortaya çıkan gizemli grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures’ın, Barrow Şerifi Eben, ayrı yaşadığı karısı Stella ve sayıları git gide azalan hayatta yaşamayı başaranlar, yeniden güneş doğana dek yaşama tutunma çabası içerisindedirler.

muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Supernatural bir bölümü bile bundan iyidir yıllardır ertelerim bugüne kadar geldi 5-6 senedir izlememiştim pekte bişey kaybetmemişim izleyerek 1 saat 50 dakikamı kaybettim. Yinede çok kötü yapımlar var o kadar değil zevk alacak arkadaşlar olabilir saygı duyarm ama seviyorsanız bu tarz supernatural başlayın..
1
12 ay önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Beklediğimden de iyi çıktı. Gayet güzel sonuna kadar gerilim havasını ve karanlık atmosferini muhafaza etti. Oyuncular oldukça başarılıydı ve vampirler gerçekten akıllara zarar yüzleriyle insanı ürperttiler. Kısacası korku-gerilim filmlerini seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bir yapım.
2
1 yıldan fazla önce

30 Days of Night filmini beğenenler

30 Days of Night filmini izlemek isteyenler

30 Days of Night filmini içeren raflar

30 Days of Night filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön