303 (2018)

303 (2018)

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Almanca
Ülke
Almanya
Süre
145 dakika
42
0
69
51
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
diyalog filmlerine bayılırım saatlerce izleyebilirim ama buna ısınamadım. çeviriden mi oluyor bilmiyorum ama İngilizce dışına çıkınca hep bi yüzeysel geliyor muhabbetler. altyazıdan mı yoksa yüzeysel miydi o kadar gerçekten ikisi de olabilir.
error_outline
4 ay önce
seroz4 profil fotoğrafı
seroz4
İki kişi üzerinden anlatılan bol diyaloglu. Görsellik yanında içsel pek konuşulmayan konulara da değiniyor. İzlerken sıkılmayacağınız güzel anlatımlı film olmuş.
error_outline
4 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İnanılmaz keyif aldım. Bu kadar samimi, bu kadar sıcak, bu kadar içine çeken alıp sizi sürükleyen bir film nadir bulunur. Ne yaptıkları yolculuğun bitmesini, ne de aralarındaki diyalogların sonlanmasını istedim. Bi huzur getirdi bu baştan sona emek kokan film ♥︎ Ne kadar övsem gayrikafi...
error_outline
5 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Yol filmlerini işte bu yüzden çok seviyorum. Diyalogları ile çok farklı, düşündüren sade ve naif bir film olmuş. 20'li yaşlarda o arayış, sorgulama devam etsede tartıştıkları konuları ben de hâlâ düşünüyorum. Bu etki her zaman izleyiciye geçmez ama insan da onlarla birlikte yolculuk ediyormuş, o sorgulamaların, gözlemin içindeymişcesine ve sorulara yeni sorular ekleyen bir etki bıraktığını düşünüyorum. Filmi çok ama çok beğendim. Ruhuma iyi geldi. Ayrıca müzikleri de bir harikaydı!
error_outline
1 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Before Sunrise'nin karavanlı ve az daha felsefi sohbetli hali. KaravanLover biri olarak ben tabi ki bayıldım
error_outline
1 yıldan fazla önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Ba yıl dım! Yalnızca diyalog ile kendini izletti film, başka hiçbir aksiyona ihtiyaç duymadan. Zıt kutuplar birbirini çeker sözünün hakkını vermişler. Birçok konu üzerinden fikirlerini paylaşan iki kişinin muhteşem konuşmalarını keyifle izledim. İkisinin de yer yer katıldığım, katılmadığım görüşleri oldu lakin karakterlerimize ısındım, sımsıcak bir filmdi. Süresi düşündürmesin, akış olarak gayet tadındaydı. Yol temalı film izlemek isteyenlere tavsiye edilir.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Bhrpst profil fotoğrafı
Bhrpst
Filmin de hakkını yemek istemiyorum ama bütün yol filmlerinin mi müzikleri güzel olur arkadaşlar?
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce