Sansa Bak (50/50) (2011)

Sansa Bak (2011)
50/50

Puan Like 7.5 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
seraytaylan Kanser olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız, zamanla hangi süreçleri yaşardınız? Öğrenince şoke olmak, sonrasında durumu inkar etmek, kansere karşı savaş ilan etmek ve en sonunda kabul etmek? Peki ya bilimsel olarak yüzde 50 yaşama şansınız varsa? Buyrun, cevaplar için sizi başrollerinde Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen'nın olduğu 50/50 filmine alalım. (imdb: 7,7)

Yorumlar

tugced profil resmi
tugced
Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biriydi hem esprili tarafıyla hem de duygusallığıyla baya içine çekiyor insanın. Oyunculuklar çok tatlıydı samimiydi sevecendi. Ameliyat sahnesi özellikle belki kanser olmadım ama ölümlerden döndüren ameliyatlar oldum gerçekten bu tarz filmler gerceği direkt yansıtıyor. Kesinlikle tavsiye..
8 ay önce
Selocan profil resmi
Selocan
Film işleyiş açısından bir tık geride kalmış bence. Ama konu, oyunculuk ve filmin genel havasını beğendim. Ayrıca bazı sahnelerde tutamadım gözyaşlarımı. Film bittiğinde sağlıklı olduğunuz için kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Kanser olan bir insanın psikolojisini, duygularını çok iyi yansıtmışlar. Joseph Gordon- Levitt oyunculuğunu sevdiğim güzel gülüşlü bir adam. Yine hakkını vermiş.
1 yıldan fazla önce
AndromedaD profil resmi
AndromedaD
Konusu dramatik olduğu halde komediyle harmanlanmış güzel bir film
neredeyse 3 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Herkes bir gün kanser olabilir. Fakat aile ve çevre ile bu süreci aşmak bazen iyi gelebilirken bazende yorabilir. Samimi, hisleri etkileyen güzel bir film.. İzlemelisiniz...
3 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
güzel bir filmdi izlerken kendimi Adam'ın yerine koyduğum ve kendimi sorguladığım sahaneler oldu.yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım. keşke tüm kanser hastaları Adam kadar şanslı olsa.
neredeyse 4 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
çok samimi ..filmi değilde yan odada hasta olan bir çocuğu gözlemlemiş gibi izledim ..
4 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
olaya farklı bir açıdan yaklaşmış kötü sayılmayacak bir film. her ne kadar trajik bir olay olsa da dünya dönmeye devam ediyor ve en yakınındakiler bile senin gibi hissetmeyebiliyor ve senin istediğin gibi davranamamayabiliyor. bu film de esprili bir dille bunu anlatmaya çalışıyor.
4 yıldan fazla önce
dadassedat profil resmi
dadassedat
Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur.. izleyin mutlaka
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Gülmeyi beklerken ağlatan film oldu benim için :D Çok başarılı bir film.
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
hayatın bir gerçeği olan kanseri çoğu yönüyle ele alan acıklı ve dramatik bir yapım özellikle dram severlerin bayılacağı türden
4 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Kanser konusu üzerine yapılmış iyi filmlerden biri.
neredeyse 5 yıl önce
unique profil resmi
unique
so so..
6 yıl önce

50/50 filmini beğenenler

50/50 filmi hakkında ilgi çekici içerikler