Hücre 7 Mucizesi (7-beon-bang-ui seon-mul) (2013) afişi

Hücre 7 Mucizesi (2013)
7-beon-bang-ui seon-mul

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
127 dakika
birtank Kızını çok seven zihinsel özürlü bir baba (Ryoo Seung-Ryong), yanlışlıkla bir suçla suçlanır ve cezaevine gönderilir. Daha sonra hukuk fakültesi öğrencisi olan kızı Ye-Sung (Park Shin-Hye) babasını kurtarmak için çalışır. 1997 ; Yong-Goo kızı Ye-Seung (Kal So-Won) ile zeka özürlü olmasına ragmen mutlu mesut yaşarlar. Onlar hergün bir dükkana uğrayıp kızına sarı Sailor Moon sırt çantası alacağına dair söz veriyor. Bir gün, son sarı Sailor Moon sırt çantasının satılmakta olduğunu farkederler. Yong-Goo satışı engellemek için magaza içine gider, ama çantayı satın alan babanın tokat atmasıyla olay biter.Ertesi gün çalıştığı otaparkta sarı Sailor Moon sırt çantası almış bir kız görür. Kız çantanın satıldığı bir magazayı bildiğini söyler. Yong-Goo kızı geleneksel açık pazara kadar takip eder. Kısa bir süre sonra kız bilinçsizce yere yığılır ve Yong-Goo kıza CPR yapmaya çalışır. Yanlarından geçen bir kadın polis çağırır. Yong-Goo Çocuk kaçırmak ve cinayetle suçlanır. Ölen kızın babası da Ulusal Polis Ajansı şefidir. Yong-Goo'ya ölüm cezası verilir ve hapsedilir. Hapishanede 5 mahkumla Yong-Goo bir hücreyi paylaşır. Bir gün, Yong-Goo hapishane çete lideri So Yang-Ho (Oh Dal-Su)'nın hayatını kurtarır. So Yang-Ho minnettarlığını elinden geldiğince göstermekte ve Yong-Goo'ya her şekilde yardım etmektedir. Yong-Goo kızını görmek istediğini So Yang-Hoya söyler. Beş tutuklu bir muzice gerçekleştirmek için plan yapmaya başlarlar.

Yorumlar

PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
En son babama izleterek babamı ağlattığım, ağlamak isteyen herkesi hüngür hüngür ağlatacak, ağlamalı film. 10/10
2
7 gün önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
İzlerken mümkün olduğunca fazla mendil size eşlik etsin çünkü ihtiyacınız olacak.O kadar güzel,içten ve sıcacık bir film ki izlerken ağlamaktan yutkunamadım.Senaryosu,oyuncuları mükemmeldi. izlemeyi düşünenler ertelemeden kesinlikle izlemeli ve eğer bu yorumu okursanız ve bütün o mendillere rağmen izlemek istiyorsanız hemen izleyin.iyi seyirler :)
8
8 gün önce
elcin profil resmi
elcin
Çok etkileyici bir film keşke ertelemeyip de daha önce izleseymişim..İçim acıdı hıçkıra hıçkıra ağladım..film her şeyi ile muhteşemdi mutlaka izlenmeli.
1
5 ay önce
hokitop profil resmi
hokitop
süperdi ağlamakdan helak oldum
0
5 ay önce
starch profil resmi
starch
Konusu sıradışı, etkileyici bir filmdi.
9
8 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Muhteşemdi, bu kadar geç izlediğim kendime çok kızdım mutlaka izleyin çok ağladım içim titredi sanki çok duygusal bir film. tek kelimeyle muhteşem mutlaka izleyin.
4
8 ay önce
iremoz profil resmi
iremoz
insan olmaya dair ne varsa,hissetirecek.izleyin kaçırmayın
2
8 ay önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Şimdiye kadar izlemediğim için kızdım kendime... Mükemmel...
1
11 ay önce
rezo1903 profil resmi
rezo1903
ben bile sonunda yutkundum nan:(
0
1 yıl önce
phoebe profil resmi
phoebe
Harika harika harika... Çok ağlattı çok etkiledi film. Oyuncular, senaryo ve değişik konusu ve dokunaklı işleyiş tarzı... her şeyiyle mükemmeldi!
1
1 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
yanınzda selpak bulundurmayı unutmayın..
2
1 yıldan fazla önce
Agarta profil resmi
Agarta
izleyiciye böylesine eziyet eden bi film görmedim içim dışıma çıktı ağlamaktan. Çocuğun appa diyişi..........
0
1 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Park shin hye yi sevdiren film. Yurtta gece 2 de izleyip milleti başıma topladığımı itiraf etmeliyim. Feci ağlamıştım. O küçük kız yüreğinize milyonlarca dert koyulmuş gibi hissettirecek. Harikanın dibidir izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
5
1 yıldan fazla önce
eda profil resmi
eda
Ağlamaktan gözlerimin şiştiği doğrudur. Park shin hye saranghae
1
neredeyse 2 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
gece gece mahfetti bu film beni müthiş oyunculuklar var bu filmde hele başroldeki küçücük kıza hayran oldum yok böyle bi oyunculuk...acayip komedi ve dram var çok etkilyeci çok akıcı müthiş bir kore filmi inşallah türklerin eline geçip mahfetmezler.. zaman kaybetmeden izleyin
2
neredeyse 2 yıl önce
selinblgn profil resmi
selinblgn
Bana benim adım Sam filmini anımsattı ve küçük kızın oyunculuğuna hayran kaldım . Dram filmi izlemek isteyenler kaçırmasın derim.
1
2 yıl önce
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Miracle in cell no.7 ; öncelikle bana sinemanın sadece Amerika olmadığını 3 İdiot(Aamir Khan) dan sonra ispatladı. Filme başladığımda açıkçası bir tavsiye üzerineydi ve çokta sarmamıştı kapatayımmı dedim ayıp olur izledim deyip izlememek sıkıntı dedim devam ettim sonra birden o tokat geldiya sanki bana vurmuştu orada sinirlendim elimde olsa kalkıp ben dövecektim sonrasında zaten ne su içmeye ne su dökmeye gidebildim.İki filmle ortaklık olduğunu sezdim biri süphesiz Forest Gump tu ama 2. yi ağzıma alamadım yanılıyor olmalıydım ama yanılmadım...Yeşil Yol. Aynı filmi 2 kere izlediğimde asla aynı tadı almam bunun için yeşil yolun bana bi etkisi olmayacaktı ve bana göre asla birdaha bu kadar mükemmel etkileyici bir film izleyemeyecektim..Yanıldım Miracle in cell no.7 o kadar güzel o kadar kusursuz filmki senaristinden müzisyenine oyuncusunda yönetmenine kıyafetçisinden dekorcusuna artık her ne varsa her ne deniyorsa büyük büyük alkışlar ..
2
2 yıl önce
birtank profil resmi
birtank
Çok duygusal,acıklı bir film izleyin
2
2 yıldan fazla önce
HakanC profil resmi
HakanC
Ağlama garantili sıcacık bir kore filmi.
2
2 yıldan fazla önce

7-beon-bang-ui seon-mul filmini beğenenler

7-beon-bang-ui seon-mul filmini izlemek isteyenler

7-beon-bang-ui seon-mul filmini içeren raflar

7-beon-bang-ui seon-mul filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön