9,90 ytl (99 francs) (2007)

9,90 ytl (2007)
99 francs

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
100 dakika
Noir Octave dunyanin hâkimidir; Octave reklâm metni yazarligi yapmaktadir. Yarin ne isteyeceginize bugun o karar verir. Onun icin, insan bir urundur, tipki diger urunler gibi. Octave dunyanin en buyuk reklâm ajansinda calismaktadir: Ross & Witchcraft, nam-i diger La Ross. Paraya para demez, etrafi kizlarla cevrilidir ve kokainin hasini kullanir. Yine de ici rahat degildir. Iki olay Octave’in hayatini altust edecektir. Ajansin en guzel kizi olan Sophie ile yasadigi ask ve reklâm filmi satmak icin gittigi sut urunleri devi Madone sirketindeki bir toplanti. Yetenekli Octave, aklini oynatir ve bu buyuk reklâm kampanyasini sabote ederek kendisini yaratmis olan sisteme isyan etmeye karar verir.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
reklamcılığı ,sistemi çoook iyi eleştiren bir yapımdı.izlenmelii!
1 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
endüstriyel hayata vurulan en güzel tokatlardan biridir. Jean Dujardin'in muhteşem performansıyla süslenmiş bir yapım. Kesinlikle kaçırmayın. Hatta 18 yaşına gelmiş bir evladınız varsa " kapitalist sisteme giriş 1" dersi için izletebilirsiniz. Ki renkleri görmeyi öğrensin... Cehalet mutluluk değildir .... Bilgi ÖZGÜRLEŞTİRİR...
neredeyse 4 yıl önce
suleseviinc profil resmi
suleseviinc
Kapitalizmi, reklamcılığı, sistemi en iyi anlatan filmdir kendimce. muhakkak izleyin, izlettirin.
4 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
reklamcılık dünyasının arka planında yaşananları ve tüketilen hayatları anlatan çok iyi bir film.. sistem eleştirisi, güldürü ve dram öğelerinin bir arada olduğu bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum.
neredeyse 5 yıl önce

99 francs filmini beğenenler

99 francs filmi hakkında ilgi çekici içerikler