Zor Ölüm: Ölmek Için Güzel Bir Gün (A Good Day to Die Hard) (2013)

Zor Ölüm: Ölmek Için Güzel Bir Gün (2013)
A Good Day to Die Hard

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Kahramanlık, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
98 dakika
KerseL John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane, rotasını Rusya'ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus'tur. Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack'i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Aynı dönemde Sovyet ordu kuvvetleri de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Baba-oğul, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişeceklerdir.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Seri olarak fena gitmiyorlardı aslında derken bu filmi izledikten sonra aksiyon tarzı filmlere uzun süre ara verdiğim doğrudur.
2 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin 5. ve son filmi. Keşke 3. filmden sonra zirvede bıraksalarmış. Özellikle bu film senaryosuyla, diyaloglarıyla kısacası her yönüyle vasat bir film olmuş. Yönetmenin zaten adamkıllı bir işi de olmamış. Gönül isterdi ki en azından serinin kalitesine yakın bir film olsun ama oldukça vasat bir yapım ortaya çıkmış.
neredeyse 4 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
4. filmin biraz gerisinde kalmış ama yinede güzel bir film
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Bu adam yaşlansada aksiyon filmlerine devam edicek anlaşılan.Filmde aksiyon heyecan bol...Rusya sahnelerinde ciple araçların üzerinde gitmesi ortalığın .... koydu lafını çıkarıyor ağızdan.:) izlenir..8/10
neredeyse 5 yıl önce

A Good Day to Die Hard filmini beğenenler

A Good Day to Die Hard filmini içeren raflar

A Good Day to Die Hard filmi hakkında ilgi çekici içerikler