Kral Için Hologram (A Hologram for the King) (2016)

Kral Için Hologram (2016)
A Hologram for the King

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
98 dakika
KerseL Alan Clay (Tom Hanks) elindeki her şeyi kaybetmiş bir işadamıdır. Yeniden çıkış yapabilmek, elindeki 3 boyutlu hologram teknolojisi fikrini satabilmek için Suudi Arabistan'a gider. Alıştığından bambaşka bir dünya ve kültürle yüz yüze gelen Clay, içinde bulunduğu duruma uyum sağlamaya çalışacaktır.

Yorumlar

.Simurg profil resmi
.Simurg
Arabistan, Çinliler, farklı kültürler falan filan da ne gereksiz bir film yapmışlar böyle.
2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Belki de şimdiye kadar bu film kadar beni muallakta bırakan film görmedim. Sevdim desem olmaz, sevmedim desem olmaz, konusu güzeldi desem olmaz, konusunu beğenmedim desem hiç olmaz. Sınıflandıramadığım bir film oldu kendisi. Neredeyse hiçbir şey olmadı. Bahsedilen mesajları da aldığım söylenemez. Olay kültürler arası diyalogsa çok daha iyileri var. Izlemeyenin bir şey kaybetmeyeceğini düşünüyorum.
2 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
İlk defa müslümanları normal gösteren bir Hollywood filmi. Tom Tykwer cidden iyi iş çıkarmış karakterler ne kadar yüzeysel olsada mesaj seyirciye iletilmiş. Kültür çatışmaları, Arabistan da ki gereksiz despotluk, Çinlilerin her yerden firlamaları vs gibi konuları komedi çerçevesinde iyi toplamış. Zaten bi işte Tom Hanks varsa kötü olma gibi bi ihtimali yok.
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Tom Hanks varsa gözüm kapalı izlerim. Genel olarak film kültürler arasındaki farklılıkları anlatıyor ama çok başarılı diyemiyeceğim. İdare ederdi.
2 yıldan fazla önce
mrtks89 profil resmi
mrtks89
Eğer içinde Tom Hanks varsa, benim için o filmin isminin, konusunun, fragmanının vs. hiç birinin önemi yoktur. Direk açar izlerim. Ama bu sefer o efsane Tom Hanks filmlerinden birini bulamadım. O muhteşem oyunculuğu bile bence bu filmi, bu senaryoyu kurtarmaya yetmemiş
2 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
İnsanların birbirinden farklı olmadığını gösterme çabası ve yüzeysel insan figürleri...
neredeyse 3 yıl önce
mence profil resmi
mence
"tüm kültürler arasında ki fark sadece incecik bir zar " hepimiz insan
neredeyse 3 yıl önce

A Hologram for the King filmini beğenenler

A Hologram for the King filmi hakkında ilgi çekici içerikler