Olaganüstü bir hayat (A Life Less Ordinary) (1997)

Olaganüstü bir hayat (1997)
A Life Less Ordinary

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
103 dakika
KerseL İlk iki filmleri "Mezarını Derin Kaz" ve Trainspotting'in başarısından sorumlu yönetmen, yapımcı, senarist grubu yani Danny Boyle, Andrew MacDonald ve John Hodge, "Olağanüstü Bir Hayat" ile yeniden sinemaseverlerle buluşuyor. Başrolde ekibin gözde oyuncusu Ewan McGregor ile Hollywood'un genç oyuncularından Cameran Diaz var. McGregor, hayatta her zaman kaybedenler sınıfına dahil olan, büyük bir şirkette temizlik işçisi olarak çalışmasına karşın ünlü bir yazar olmayı düşleyen genç Robert rolünde. Cameron Diaz'ın canlandırdığı güzel ve sivri dilli Celine ise Robert'in patronu Neville'in şımarık, her istediğine anında sahip olan kızı. Normal şartlarda yolları asla kesişmeyecek olan bu iki insan, "Cennet"teki vazifeşinaz polislerin çabalarıyla bir araya geliyorlar. Usta oyuncular Holly Hunter ve Delroy Lindo'nun yer aldığı film, fidye ve soygun gibi unsurlarla fantastik komedinin sınırlarında geziniyor.

Yorumlar

lollytop profil resmi
lollytop
çok enteresan bir film. danny boyle ömrü boyunca kullanacağı sahip olduğu tüm saçmalama hakkını bu filmde kullanmış :) aşırı saçma ama keyifli bir film. bazen insan harika bir filmi kaldıramayacak modda oluyor, öyle bir zamanda izlenebilir ama aklınız başınızdayken tercih etmeyiniz, sinirlerinizi geçen vaktinize üzülmekle bozabilecek bir film.
2 ay önce
bukowski profil resmi
bukowski
Sırf yönetmenin ne yaptığını görmek için izlenebilir.ama izlemesenizde bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. çünkü danny boylun en iyi işi değil.
3 yıl önce

A Life Less Ordinary filmini beğenenler

A Life Less Ordinary filmini içeren raflar

A Life Less Ordinary filmi hakkında ilgi çekici içerikler