Ask gibi bir sey (A Lot Like Love) (2005)

Ask gibi bir sey (2005)
A Lot Like Love

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
107 dakika
ereneliacik Yeni mezun Oliver, çarçabuk iş hayatına atılmış yirmili yaşlarında bir gençtir. Yoğun geçen iş hayatı yüzünden sürekli seyahat etmektedir. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözüne inanarak, iş hayatındaki hedeflerinde yalnız olmak istemez... İş seyahatlerinden birinde Emily'yle karşılaşır. Bu bir ilktir. Tanışmalarından itibaren, tam yedi yıl sürecek olan bir karşılaşma döngüsünün içine girerler. Bir türlü; kader mi, yoksa tesadüf mü kestiremezler. Hayatlarının farklı dönem ve durumlarında sürekli bir araya gelen ikili arasında adını koyamadıkları bir ilişki gelişir. Beraberken çok iyi vakit geçirdikleri halde zıt karakterlere sahip olmaları biraraya gelmelerini zorlaştırır. İsmini koyamadıkları bu ilişkileri sadece bir arkadaşlık olarak mı kalacaktır, yoksa daha ötesine mi dönüşecektir? Modern hayat koşuşturmaları arasında birbirlerine duydukları hisler yüzünden bocalayan iki gencin öyküsü, günümüz aşklarına değişik bir pencereden bakmamızı sağlıyor.

Yorumlar

Metalice profil resmi
Metalice
Her yıl mutlaka bir kere de olsa izlediğim bir filmdir ^_^ cıvık cıvık romantizm sevmiyorsan sevgi dolu bir film bunu izlemelisin!
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Film romantik komedi etiketine asla uymuyor. Ne romantik ne de komik. Vakit geçirmek için de izlenmez zira zor bitirdim. Ashton Kutcher vizyonsuz adamın teki. Neyse sakinim.
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Beklentisiz izlediğim bir filmdi ama hoştu. Romantik komedi sevenler daha çok keyif alıcaktır eminim. 7/10
4 yıl önce
deryasarihan profil resmi
deryasarihan
işte bu da romantik komedilerde eskiden (ashton kutcher'a hayranlığımın yeni yeni başladığı dönemlerdee....) en sevdiğimdi. aslında hala da öyle sorsalar aklıma ilk bu gelir.
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
aşk adına bir şey yok filmde aşırı boş zamanınız varsa izleyin
neredeyse 5 yıl önce
GoodDaySunShine profil resmi
GoodDaySunShine
Ehh işte idare eder diyebilirim
neredeyse 5 yıl önce

A Lot Like Love filmini beğenenler

A Lot Like Love filmini içeren raflar

A Lot Like Love filmi hakkında ilgi çekici içerikler