Elm sokaginda kabus (A Nightmare on Elm Street) (2010) afişi

Elm sokaginda kabus (2010)
A Nightmare on Elm Street

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Gizem
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
Ricky.McFloyd Korku ikonu Freddy Krueger, yeniden kendi rüyalarında insanları öldüren bir seri katil olarak geri dönüyor.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Önceki filmlerdeki matrak Freddy'nin yerini daha ciddi bir Freddy almış. İlk başta yadırganması normal ama izlerken bunun bir yeniden çevrim olduğunu hatırlyarak izlemek lazım. Ben genel olarak izlerken beğendim. Devam filmi daha iyi olacaktır.
0
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Freddy'nin eğlenceli yanı da es geçilip tamamen korku gerilim filmi yapılmış. Ama yine de Robert Englund'ı aramadım desem yalan olur.
0
2 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Öncelikle Jackie Earle Haley çok doğru bir seçim olmuş. Bu sefer oldukça ciddi bir Freddy ve oldukça ciddi bir film var ve bana göre çok da başarılı olmuş. Keşke devamı da gelse de izlesek .D
1
2 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Freddy olmak Jackie Earle Haley'ye çok yakışmış
2
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Fredy’nin Kabusları elm sokağı serisi bir çoğumuzun korkulu rüyası haline gelmiş bir filmdi. Bu filmin bitmek bilmeyen ve her seferinde ilgi ile izlenen bir yanıda var 2010 yılında ise yeni bölümüyle fredy karşımıza geliyor.
Elm sokağı sakinlerinin rüyalarına girip kabusa dönüştüren ve rüyalarında olan her şeyi gerçektede olmasını sağlayan cehennem kaçkını Fredy bıcak elleriyle gene kabus olacak. Fakat bu seferki hikayede aslında Fredy’nin geçmişi ile ilgili başka bir gerçeğide öğrenmiş olacağız.
0
3 yıldan fazla önce

A Nightmare on Elm Street filmini beğenenler

A Nightmare on Elm Street filmini izlemek isteyenler

A Nightmare on Elm Street filmini içeren raflar

A Nightmare on Elm Street filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön