Elm sokaginda kabus (A Nightmare on Elm Street) (2010)

Elm sokaginda kabus (2010)A Nightmare on Elm Street

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Gizem
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
95 dakika
67
6
454
19
M.Naci profil resmi
M.Naci
Yeni Freddy i pek beğenmedim açıkçası. Filmin hikayesi de değiştirilmiş, biraz daha gizem katılmış. Sanki eski seriden bağımsız yeni bir film izler gibi oldum. Yok ya beğenemedim ben bu filmi. Olmamış. :/
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Önceki filmlerdeki matrak Freddy'nin yerini daha ciddi bir Freddy almış. İlk başta yadırganması normal ama izlerken bunun bir yeniden çevrim olduğunu hatırlyarak izlemek lazım. Ben genel olarak izlerken beğendim. Devam filmi daha iyi olacaktır.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Freddy'nin eğlenceli yanı da es geçilip tamamen korku gerilim filmi yapılmış. Ama yine de Robert Englund'ı aramadım desem yalan olur.
report_problem
5 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Öncelikle Jackie Earle Haley çok doğru bir seçim olmuş. Bu sefer oldukça ciddi bir Freddy ve oldukça ciddi bir film var ve bana göre çok da başarılı olmuş. Keşke devamı da gelse de izlesek .D
report_problem
5 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Freddy olmak Jackie Earle Haley'ye çok yakışmış
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Fredy’nin Kabusları elm sokağı serisi bir çoğumuzun korkulu rüyası haline gelmiş bir filmdi. Bu filmin bitmek bilmeyen ve her seferinde ilgi ile izlenen bir yanıda var 2010 yılında ise yeni bölümüyle fredy karşımıza geliyor.
Elm sokağı sakinlerinin rüyalarına girip kabusa dönüştüren ve rüyalarında olan her şeyi gerçektede olmasını sağlayan cehennem kaçkını Fredy bıcak elleriyle gene kabus olacak. Fakat bu seferki hikayede aslında Fredy’nin geçmişi ile ilgili başka bir gerçeğide öğrenmiş olacağız.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce