Elm sokaginda kabus (A Nightmare on Elm Street) (2010)

Elm sokaginda kabus (2010)A Nightmare on Elm Street

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Gizem
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
95 dakika
69
6
459
19
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Yeniden çekim bir Freddy filmi. Başrolde değişince tabi insan bir yadırgıyor. Yine de sevdiğim için izlerken beğendim. Güzeldi.
error_outline
4 ay önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Yeni Freddy i pek beğenmedim açıkçası. Filmin hikayesi de değiştirilmiş, biraz daha gizem katılmış. Sanki eski seriden bağımsız yeni bir film izler gibi oldum. Yok ya beğenemedim ben bu filmi. Olmamış. :/
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Önceki filmlerdeki matrak Freddy'nin yerini daha ciddi bir Freddy almış. İlk başta yadırganması normal ama izlerken bunun bir yeniden çevrim olduğunu hatırlyarak izlemek lazım. Ben genel olarak izlerken beğendim. Devam filmi daha iyi olacaktır.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Freddy'nin eğlenceli yanı da es geçilip tamamen korku gerilim filmi yapılmış. Ama yine de Robert Englund'ı aramadım desem yalan olur.
error_outline
7 yıldan fazla önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Öncelikle Jackie Earle Haley çok doğru bir seçim olmuş. Bu sefer oldukça ciddi bir Freddy ve oldukça ciddi bir film var ve bana göre çok da başarılı olmuş. Keşke devamı da gelse de izlesek .D
error_outline
7 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil fotoğrafı
UnknownUser00
Freddy olmak Jackie Earle Haley'ye çok yakışmış
error_outline
8 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Fredy’nin Kabusları elm sokağı serisi bir çoğumuzun korkulu rüyası haline gelmiş bir filmdi. Bu filmin bitmek bilmeyen ve her seferinde ilgi ile izlenen bir yanıda var 2010 yılında ise yeni bölümüyle fredy karşımıza geliyor.
Elm sokağı sakinlerinin rüyalarına girip kabusa dönüştüren ve rüyalarında olan her şeyi gerçektede olmasını sağlayan cehennem kaçkını Fredy bıcak elleriyle gene kabus olacak. Fakat bu seferki hikayede aslında Fredy’nin geçmişi ile ilgili başka bir gerçeğide öğrenmiş olacağız.
error_outline
8 yıldan fazla önce