A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Korkutan, Gerilim, Absürt
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
96 dakika
Ricky.McFloyd Yüzlerce psikopatın ilham kaynağı acımasız Freddy Krueger, filmin orijinal yaratıcısı Wes Craven'ın (Scream 1, 2 ve 3) senaryosu ile yeni kurbanlar için geri dönüyor! Freddy, Elm Sokağı'nın sakinlerini korkunç yöntemlerle rüyalarında avlamaktadır. Tek umutları, rüya tarayıcısı ve Freddy'den sağ kalarak kurtulmayı başarmış Nancy Thompson'dır .O, bu savaşta Freddy'e kendi yöntemleriyle karşılık verebilecek tek kişidir.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

M.Naci profil resmi
M.Naci
Hikaye güzel. Giderek ilgi çekici bir hal alıyor. Freddy hakkında daha çok şey öğreniyoruz yavaş yavaş. Ancak görsel efektler ve fantastik öğeler beni de rahatsız etti. Diğerlerine göre daha geride kaldı benim gözümde. Bakalım ilerleyen filmler nasıl olacak :)
1 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Freddy'nin filmleri benim için çok fantastik kalıyor. Bu da ilk filmi bir kenara koyarsak 2. filmle aynı düzeyde saçma geldi bana.
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Teknolojinin yaygınlaştığı bu yıllar bence azcık olumsuz görseller yaratmış fakat yine de çok keyifli, hemen hemen ikinci filmle aynı seviyede bir devam filmiydi.
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İlk filmin gerisinde ve ikinci filmle de hemen hemen aynı seviyede bir devam filmiydi. Sadece işlerin biraz fazla fantastikleşmesi rahatsız ediciydi. Ama Freddy o kadar harikaydıki diğer her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz. O sese ve bozuk küfürlü ağzına bayılıyorum bu adamın.
3 yıldan fazla önce

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors filmini beğenenler

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors filmini içeren raflar

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors filmi hakkında ilgi çekici içerikler