A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Absürt
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
Ricky.McFloyd Gerçek Kötülük Asla Ölmez...acımasız, sözlere dökülemeyecek kadar vahşi Freddy Krueger (Robert Englund) için dinlenmeye vakit yoktur. Düş görmeye cesaret edenlerin icabına bakmak için mezarından tekrar ayrılır. Ancak bu sefer çok güçlü bir düşmanı vardır. Telepatik güçleri olan Kristen'in arkadaşları Freddy tarafından tek tek avlanmaktadır. Şimdi, Kristen'in bu şeytani rüya tacizcisini yok etmek ve kurbanlarının sürekli işkence gören ruhlarını kurtarmak gibi zorlu bir görevi vardır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

M.Naci profil resmi
M.Naci
Eh işte bu film pek olmamış gibi geldi bilemiyorum bu sefer beni sürüklemedi. Ama yine de çok kötü diyemem. Freddy için izlenir. :)
10 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Yok olmuyor. Uyuklayarak izledim tüm filmi neredeyse. Jason'da bi nebze dayanıyorum ama Freedy ile aramız o kadar sıkı fıkı olamadı bir türlü.
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Amerikan filmlerinde dördüncü filmle genelde puanlar da düşmeye başlar :D Ben ilk üç filmdeki kadar harika bulmasam da yine de çok beğendim. Zaten Jason'la birlikte en sevdiğim kötü karakterlerden birine sahip. İzlemek fazlasıyla keyif veriyor :)
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Ortalama bir bölümdü. Güzel ilerliyordu ama son 20 dakika pek hoşuma gitmedi bir de Alice karakterinin hareketleri bana itici geldi ondan dolayı pek ısınamadım. Ancak Freddy abimiz yine harikaydı sırf onun içn bile izlemeye değer.
3 yıldan fazla önce

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master filmini beğenenler

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master filmini içeren raflar

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master filmi hakkında ilgi çekici içerikler