Kusursuz cinayet (A Perfect Murder) (1998)

Kusursuz cinayet (1998)A Perfect Murder

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
59
2
348
73
Rainbow profil resmi
Rainbow
Eminim o yıllara damga vurmuş filmdir ama böyle filmleri zamanında izlemek daha da etkili. Yine de oyunculuk, mekan ve konusu itibarıyla kendini izleten heyecanlı bir temposu var. Finaliyle dumura uğratanlardan.
report_problem
1 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
sürükleyici bi film, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, oyunculuklar da başarılı. filmin adı kusursuz cinayet ama filmin sonunda ister istemez sevil atasoyun hiçbir cinayet kusursuz değildir repliğini ve atasözünü anmadan edemedim :)
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
sürprizlerle dolu, zekice bir senaryosu olan film. KESİNLİKLE İZLEYİN. böyle talihsiz bir cinayet planı kimin aklına gelirdi..
report_problem
6 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
kaçırılmayacak bir film . arşivde olması gerek bu filmi izlemedim demek istemem :) sıkılmadan izleyeceksiniz basarılı bri film .
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Zengin bir aileden gelen Emily Bradford (Gwyneth Paltrow), başarılı bir işadamı olan Steven Taylor (Michael Douglas) ile evlidir. Ancak Emily, kocasını sanatçı olan David Shaw (Viggo Mortensen) ile aldatıyordur. Steven bunu bilmektedir ama hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordur. Daha sonra Steven, David’e şantaj yapıp karısını öldürmesini ister.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Alfred Hitchcock yeniden çevrimleri içinde belli bir ortalamayı tutturabilen nadir yapımlardan biri. Oyuncu seçimlerindeki başarısı filmin geneline yayılıyor ve izlemesi keyifli bir film ortaya çıkıyor.
report_problem
7 yıldan fazla önce