Kusursuz cinayet (A Perfect Murder) (1998)

Kusursuz cinayet (1998)A Perfect Murder

Puan 7.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
60
2
354
74
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Eminim o yıllara damga vurmuş filmdir ama böyle filmleri zamanında izlemek daha da etkili. Yine de oyunculuk, mekan ve konusu itibarıyla kendini izleten heyecanlı bir temposu var. Finaliyle dumura uğratanlardan.
error_outline
seda profil fotoğrafı
seda
sürükleyici bi film, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, oyunculuklar da başarılı. filmin adı kusursuz cinayet ama filmin sonunda ister istemez sevil atasoyun hiçbir cinayet kusursuz değildir repliğini ve atasözünü anmadan edemedim :)
error_outline
eskon profil fotoğrafı
eskon
sürprizlerle dolu, zekice bir senaryosu olan film. KESİNLİKLE İZLEYİN. böyle talihsiz bir cinayet planı kimin aklına gelirdi..
error_outline
yabann profil fotoğrafı
yabann
kaçırılmayacak bir film . arşivde olması gerek bu filmi izlemedim demek istemem :) sıkılmadan izleyeceksiniz basarılı bri film .
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Zengin bir aileden gelen Emily Bradford (Gwyneth Paltrow), başarılı bir işadamı olan Steven Taylor (Michael Douglas) ile evlidir. Ancak Emily, kocasını sanatçı olan David Shaw (Viggo Mortensen) ile aldatıyordur. Steven bunu bilmektedir ama hiçbirşey yokmuş gibi davranıyordur. Daha sonra Steven, David’e şantaj yapıp karısını öldürmesini ister.
error_outline
Ovuzo profil fotoğrafı
Ovuzo
Alfred Hitchcock yeniden çevrimleri içinde belli bir ortalamayı tutturabilen nadir yapımlardan biri. Oyuncu seçimlerindeki başarısı filmin geneline yayılıyor ve izlemesi keyifli bir film ortaya çıkıyor.
error_outline