Manzarali oda (A Room with a View) (1985)

Manzarali oda (1985)
A Room with a View

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Sanat Eseri, Romantik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
117 dakika
starch Charlotte Bartlett, göz kulak olduğu genç kadın Lucy Honeychurch ile birlikte Floransa'ya gider. Kaldıkları otel odasıyla ilgili büyük hayalkırıklığı yaşamışlardır. Çünkü odanın manzarası yoktur. Birlikte yemek yerlerken odalarının Arno nehrini görmesini ne kadar istediklerinden bahsederlerken otelin diğer iki müşterisi olan Bay Emerson ve oğlu George bu konuşmaya kulak misafiri olur. Baba oğul, kadınlara odalarının manzarası olduğunu ve isterlerse değiştirebileceklerini söylerler. Lucy ve Charlotte seve seve tekliflerini kabul ederler. Otelde kaldıkları süre boyunca Lucy George ile oldukça yakınlaşır ancak bu Charlotte'ın hiç hoşuna gitmez ve tatillerini sonlandırmak zorunda kalır. Çünkü Lucy Cecil Vyse ile Toskana'da evlenme arifesindedir.

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks
Filmde manzaralar harikaydı, tarihin sayfalarından bir aşk hikayesi çok yakışmış, müzikler de ayrı bir güzeldi. dönem filmleri seviyorsanız izleyin derim.
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Film, tarih kokan Floransa'nın eşsiz görüntüleriyle başladı. Surrey'nin tabloyu andıran görüntüleriyle devam etti. British aksanı duymak güzeldi. Müzikler, oyuncular, 19 yaşında bir H.B.Carter...Bu filmin çok özel bir yeri olmalı.
2 yıldan fazla önce

A Room with a View filmini beğenenler

A Room with a View filmi hakkında ilgi çekici içerikler