A Thousand Words (2012)

A Thousand Words (2012)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
91 dakika
KerseL Jack ağzı çok iyi laf yapan herkesi ikna edebilen bir temsilcidir. Günün birinde Jack ‘in yaşadığı evin bahçesinde Bodhi ağacının çıkmasıyla Jack ‘in hayatı zindana döner. Jack ‘in her konuşmasında Bodhi ağacında bir yaprak eksilir ağaçta son yaprağın düşmesi demek hem Jack ‘in hem Bodhi ağacının yok olması demektir. Jack artık konuşmayı bırakıp insanlarla iletişim kurabileceği bir yol aramak zorundadır.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Hem bol bol güldüm hem bol bol düşündüm; nefis bir film!!
6 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks @SuaY 
tavsiyesi ile izleme şansına eriştiğim harika bir filmdi çok etkilendim Eddie Murphy hakkını vermiş, çok başarılı komedi ustasından insanı kelimelerin ötesine götüren bir başyapıt çıkmış ortaya. Muhteşemdi.
8 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Eddie Murphy adını görünce sadece bir komedi filmi izleyeceğinizi düşünebilirsiniz....Ama hiç öyle olmadığını göreceksiniz...Fantastik bir film izlediğimi zannederken, felsefik öğeler barındıran bir şölenin içinde buldum kendimi.Çok iyi hissettirdi...
neredeyse 3 yıl önce
Selocan profil resmi
Selocan
Eğlenceli, komik, düşündürücü ve daha birçok özelliği içinde barındıran güzel bir yapım :) İzlemenizi tavsiye ederim
3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Konuşmaktan çok birşeyler yapmak,sevdiklerinize sevginizi hissettirmek,insanlara karşı her zaman nezaket göstermek,kendinizle bağlantı kurmak,affedemediklerinizi affetmek ve içinizdeki küçük çocuğu sevmeye başlamak için bir ağaç tarafından lanetlenmeyi beklemeyin..Harika bi film izledim,Eddie Murphy'nin her hali ayrı gülümsetti zaten :) izleyin
3 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
Bir yerden sonra ne söylesen suç, ne söylesen kabahat :)
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
En sevdiğim komedyenlerden birisidir zaten Eddie Murphy, yine çok başaırlıydı. Film de biraz fantastik olsa da anlamlıydı. Keyifle izlenecek sonunda biraz da duygulandıracak güzel bir film kısaca :)
3 yıldan fazla önce
ZEYOVIC profil resmi
ZEYOVIC
Hem oldukça anlamlı hem de yeri geldiğinde güldürmesini iyi biliyor. kesinlikle izlenmeli
4 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Oldukça anlamlı bulduğum bir filmdi. Keyifle izlenebilir..
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
hiç sıkılmadan izlediğim eğlenceli bir yapım :)
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Jack ağzı çok iyi laf yapan herkesi ikna edebilen bir temsilcidir. Günün birinde Jack ‘in yaşadığı evin bahçesinde Bodhi ağacının çıkmasıyla Jack ‘in hayatı zindana döner. Jack ‘in her konuşmasında Bodhi ağacında bir yaprak eksilir ağaçta son yaprağın düşmesi demek hem Jack ‘in hem Bodhi ağacının yok olması demektir. Jack artık konuşmayı bırakıp insanlarla iletişim kurabileceği bir yol aramak zorundadır.
4 yıldan fazla önce

A Thousand Words filmini beğenenler

A Thousand Words filmi hakkında ilgi çekici içerikler