Bir erkek hakkında (About a Boy) (2002)

Bir erkek hakkında (2002)About a Boy

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
101 dakika
54
1
230
48
Özet Fragman Beğenenler
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Komedi gibi gözükse de dramın daha ağır bastığı, birazda derinliği olan insanda tebessüm bırakan bir film olmuş. Zaten 2000'li yılların başında çekilen filmlerin bıraktığı tat, keyif ve klişeliklerine rağmen izleme zevki bir başka oluyor.
error_outline
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Bu iki deliyi nasıl biraraya getirdiniz.Düşünceler çılgın.Akışı çok iyi, Komik, Oyunculuklar güzel , Sıcak bir film.6.9
error_outline
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Bazı filmleri zamanında izlemeniz gereklidir tezini çürütecek cinsten bir film. Tamda günümüze göre çekilmiş mükemmel bir filmdi. O kadar sıcak ve içten ki duygulanmamak elde değil.
error_outline
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Nick Hornby'nin kitabından uyarlanan, Killing me softly sahneleri ile hem hüzünlendirip hem de güldürebilen, bir noel şarkısının telif haklarıyla geçinen bir adamın hikayesi, en sevdiğim Hugh Grant filmi. Hatta Amerikan romantik komedilerinin en iyilerinden biri diyebilirim. Geçenlerde Knives Out filminde Antonia'yı görünce, film aklıma geldi.
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Harika, tam tadında bir film. Yine Hugh Grant tarzında, tertemiz bir İngiliz filmi.Hiçbir duyguyu abartmadan birçok duyguyu bir arada yaşatan bir hikaye olmuş.Doğru demiş John Donne Bon Jovi :)) No man is an island! Her ıssız ada bir gün ana karaya bağlanacaktır diyerek bağlıyorum bu yorumu :):)
error_outline
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Biri yetişkin, diğeri çocuk, iki yalnız insanın bir araya gelmesi ve birbirlerinin yaşamlarını iyileştirmesi. Sanırım ben de ki özeti bu filmin. Size de izlerken kendinizi iyi hissediyorsunuz. İzleme listeme bile almadığım ama Gofi'nin yorumunu görünce bir bakayım dediğim filmde insan yaşamından çok iyi noktalara dikkat çekilmiş ama daraltmadan :) İzlemek isteyenlere iyi seyirler...
Not: Nicholas Hoult'un çocuk hali de pek şekermiş. Adam olacak çocuk o zamanlar belli olmuş yani...
error_outline
seda profil fotoğrafı
seda
başta romantik komedi tarzında bi giriş yapılsa da ilerledikçe konu derinleşiyor, insanı iyi hissettiren bi film..
error_outline