Aç gözünü (Abre los ojos) (1997)

Aç gözünü (1997)
Abre los ojos

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
İspanya
Süresi
117 dakika
slymndgn Cesar, kendi halinde, ne istediğini bilen genç bir adamdır. Hayata dair umutları vardır ve önünde gördüğü gelecek ışıldamaktadır. Bir gece arkadaşı olan Paleya'nın da ilgi duyduğu güzel bir kadın olan Sofia'yla tanışır. Cesar, artık, o güne kadar sahip olduğu tüm temkinli hallerini kapı dışı etmek üzeredir. Cesar, bu kadın için yaratılmıştır ve bu kadın için her şeyi yapmaya hazırdır. Suç işlemeye ve hapishanelerde sürümeye bile... İspanyol sinemasının son döneminden çıkmış en heyecan verici yönetmenlerden biri olan Alejandro Amanebar'ın Tesis'ten sonra rüşt'ünü ispatladığı filmi Abre los ojos'un başrollerinde Penelope Cruz, Eduardo Noriega ve Chete Lera var(B.P)

Yorumlar

dilber34 profil resmi
dilber34
bu film beni çok etkilemişti. şu durumu da çok ilginç bulmuştum; vanilla sky bana göre kesinlikle bunun kadar güzel olmamasına rağmen çok daha popüler olmuştu.bunu da tom cruise şahsiyetinin popülerliğine bağladım.
19 gün önce
tugberto profil resmi
tugberto
Vanilla Sky'ın orjinali. Hatta şöyle bir şey duydum, sevgili Tom Cruise bu filmde Penelope Cruz'u çok beğenmiş ve Vanilla Sky'da da onunla oynamak istemiş. O yıllara göre de gerçekten orjinal bir senaryo. Filmin tek kötü yanı yavaş ilerlemesi.
11 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Bu film mi gereksiz olan Vanilla Sky mı? Sahneler, kurgu her şey aynı. Onun oyunculukları çok etkileyiciydi ama.
2 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Son zamanlarda izlediğim filmlerden en iyisi diyebilirim ki senaryo çok özgün ve farklı insan şaşkınlığını gizleyemiyor..Dikkatli izlemenizi tavsiye ederim kaçırılmaması gereken detaylar çok fazla film hiçte tahmin ettiğiniz şekilde bitmeyecek :)
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
"ben yazdim oldu"..olmamis be abi...tamam ruyada sinir yok ama biraz da ikna et bi zahmet!
4 yıldan fazla önce

Abre los ojos filmi hakkında ilgi çekici içerikler