Dünya - Yeni Bir Baslangiç (After Earth) (2013)

Dünya - Yeni Bir Baslangiç (2013)
After Earth

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
cinemarty Hikaye günümüzden uzak bir gelecekte, kurgusal bir dünyada geçer. Dünya ,içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. İnsanlar dünyayı terk ettikten 1000 yıl kadar sonra yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Cypher dünyaya gitmek zorunda kalırlar , Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır ve terk edilmiş dünyada , tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
güzel bir smithgiller filmi. fazla bilim kurgu korkusuyla beklentim düşük başlasam da macera kısmıyla fazlasıyla sardı. kötü bi oyunculuk olmasa da ufak smith in filmi sırtlamasını beklemek biraz fazla olmuş sadece. Belkş daha iyi bir oyuncuyla daha iz bırakan bir film olabilirdi. yine de seyir keyfi iyi olan bir film 7,5/10
2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Fena değildi. Ortalama bir film. Boş zamanınız varsa ve daha iyi bir film yoksa izleyeceğiniz aradan çıkartabilirsiniz.
neredeyse 3 yıl önce
digigirl profil resmi
digigirl
Night shamayalan filmi olmasi sebebiyle beklenti yuksek olmamali,cunku hikaye guzel fakat cok zayif bir oyuncu olan Jaden Smithden butun filmi sirtlamasini beklemek sacma olur ki zaten filmin tatsiz oldugu noktada bu,yoksa gayet keyifle izlenen bir bilimkurgu
neredeyse 3 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
Akıntısına kapılamıyorsunuz ama güzel izlenebilir.
neredeyse 4 yıl önce
StarDust profil resmi
StarDust
ortalama bir film. bilimkurgu ve aksiyondan daha çok baba oğul arasındaki psikolojik yapıyı ve küçüğün farkındalık savaşını izledim. atmosferinden hoşlandım ama sonu çok çabuk, birdenbire geldi. Shyamalan'a sempatim var ama bunca tecrübeye, will smith'e, bu güzel konuya rağmen çok daha iyisini çıkarabilirdi..
neredeyse 4 yıl önce
RussellCroweHayrani profil resmi
RussellCroweHayrani
Harika bir Will Smith eseri.. Hem oğlu hem filmi
4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
will smith ve oglu jaden smith ile zaman kaybı bir film ..
4 yıldan fazla önce
LEONN profil resmi
LEONN
pek akıcı değil :) ama izlenebilir:)
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Dünya içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiş, insanlar artık yaşamlarını başka gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünyaya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan küçük Kitai ve babası Jack burada tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalır.
4 yıldan fazla önce

After Earth filmini beğenenler

After Earth filmi hakkında ilgi çekici içerikler