Ah fei zing zyun (Days of Being Wild) (1990)

Ah fei zing zyun (1990)Days of Being Wild

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Romantik
Yönetmen
Dil
Kanton
Ülke
Hong Kong
Süre
100 dakika
10
0
28
12
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Açıkçası Wong Kar Wai'nin filmlerini gördüğümde hep ilgimi çekiyordu fakat nedense hiç elim gitmiyordu izlemeye... Sanırım bir süredir beklediğim o doğru zamanı yakaladım. Filmi sevdim ama neden sevdim tam olarak bende bilmiyorum. Birkaç hikaye var ve her biri birbiriyle kesişiyor. Her şeyin başlangıcı Yani bir nevi "Annesizlik" vasıtasıyla tüm genç ve güzel kadınları cezalandırıyor ve elbette cazibesiyle kadınları tuzağına çekmesi zor olmuyor. Tam da bu noktada birkaç hikayeyi seyrediyoruz. Buram buram tutku ve kasvet hakim. Üçlemenin ilk filmiymiş, yine bu moda girdiğimde filmlere devam edeceğim. Wong Kar Wai'yi başarılı buldum.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Sade bir konusu var ve karmaşık ilişkiler üzerine kurulu. Çok beğendiğim tarz değil benim fakat bu tarz beğenenler daha çok keyif alacaktır. Yönetmen de ayrıca başarıllıydı bazı sahnelerdeki çekimler çok hoşuma gitti.
error_outline
8 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
film kendi başına pek etkilemedi ama kar wai wong'un özgün tarzının belirginleştiği film olması bakımından önemli bence. ayrıca "in the mood for love" ve "2046" sevenleri için süprizler barındırıyor.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce