Ah fei zing zyun (Days of Being Wild) (1990)

Ah fei zing zyun (1990)
Days of Being Wild

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Romantik
Yönetmen
Ülke
Hong Kong
Süresi
94 dakika
Ricky.McFloyd Yapacak hiçbir şeyinizin olmadığı, hayatınızda bir şeyler olmasını beklediğiniz, aşık olup aşk acısı çektiğiniz, her şeyi yapmayı isteyip de hiç bir şey yapamadığınız adına gençlik denen döneme bir de Wong Kar-Wai’ın kendine has uslubu ve muhteşem görüntüleri aracılığıyla bakabilmek için kaçırılmaması gereken bir fırsat. 1960'lı yıllar... Yakışıklı ama sorumsuz genç adam Yuddy sarhoş bir kadın olan üvey annesinden öz annesinin Filipinler'de yaşadığını öğrenir. Bu sırada iki genç kadın ona aşık olma şansızlığına yakalanmıştır. Aynı sırada Tude isimli polis memuru da kızlardan birine aşıktır... O da şansızdır. Tüm aşklar karşılıksız kalır.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Sade bir konusu var ve karmaşık ilişkiler üzerine kurulu. Çok beğendiğim tarz değil benim fakat bu tarz beğenenler daha çok keyif alacaktır. Yönetmen de ayrıca başarıllıydı bazı sahnelerdeki çekimler çok hoşuma gitti.
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
film kendi başına pek etkilemedi ama kar wai wong'un özgün tarzının belirginleştiği film olması bakımından önemli bence. ayrıca "in the mood for love" ve "2046" sevenleri için süprizler barındırıyor.
4 yıldan fazla önce

Ah fei zing zyun filmini beğenenler

Ah fei zing zyun filmini içeren raflar

Ah fei zing zyun filmi hakkında ilgi çekici içerikler