Mazisi Olmayan Adam (Ajeossi) (2010)

Mazisi Olmayan Adam (2010)
Ajeossi

Puan Like 8.0 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
119 dakika
Rainbow Yetenekli eski özel ajan Tae-Sık’in sosyal yaşamla olan tek bağlantısı So-mi adında küçük bir kızdır ve kızın annesi uyuşturucu kaçakçılığında nam salmış Hyjeong adlı çeteden uyuşturucu çalarak Tae-sık’ten habersiz evine giderek bunları saklar. Çete lideri hırsızlık olayını öğrendikten sonra So-mi ve annesini kaçırır. Fakat onu tanımadığı için Tae-sık’i çok hafife alan çete lideri hayatının en büyük hatasını yapmıştır. Önce bir anlaşmaya varmak isterler fakat sonraları işler çok daha kötüye gider…

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Her ne kadar Leon esinlenmesi olsada kendi hikayesini bulmayı başaran ve izleyiciye duygu ve aksiyon yüklü bir film izletmeyi başaran başarılı bir yapım. Çok ama çok beğendim.
8 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Kimi insanlar var böyle komşularının küçük kızlarını ne pahasına olursa olsun kurtarır ,kimi insanlar var çılgınca gözü dönmüşlük adına o zavallı küçük kızları gasp eder,masum bedenlere pis ellerini sürer ! Bu film ibret-i alem için onlara izletilmeli bence !
12 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Korelilerin güzel aksiyon filmlerinden biri. John Wick izleyenler benzerlikleri yakalacaklardır. Bunun duygusal yönü biraz daha ağır basmış. Kesinlikle türü sevenlerin çok seveceği bir film. İyi seyirler...
1 yıldan fazla önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Leon esinlenmesi denmiş ama hiç hissedemedim ama bir gerçek var ki john wick bu filmden esinlenme. aksiyon ve oyunculuk harikaydı kore sineması bambaşka(vervain?)
1 yıldan fazla önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
2. kez izledim yine soluksuz izledim .
3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
'LEON' ESİNLENMESİ UZAKDOĞULU Tabi ki kalite farkı var. İlk çeyrek nerdeyse aynı konuyu işlerken, sonrasında film organ mafyası yönüne kayıyor. Tempolu. Dövüşsanatları handikapından kurtulamamış. Bu sahneler gerçeklikten uzak...Fena film değil.
3 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
aksiyon ve dram bekleyenleri tam olarak doyuracak bir film... çok başarılı...
4 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Leon'un bir nevi uzak doğu versiyonu yine izlemeye değer.
4 yıldan fazla önce

Ajeossi filmi hakkında ilgi çekici içerikler