Ali (2001)

Ali (2001)

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
157 dakika
76
1
361
77
arifcicek profil resmi
arifcicek
Büyük bir sporcu adına yapılmış bir filmdir. Will Smith iyi bir oyuncu ama bu filmde ilk defa beğenmedim. Sanırım büyük rolü tam yansıtamadı. Film sporcu kimliğinin yanı sıra din ve kadınlara düşkünlüğünü daha ön plana almış. Bu açıdan beğenmedim ama Ali'yi beğenmemek gibi bir lüks olamaz tabi.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Muhammed Ali hakkında ciddi bilgilere sahip oldum şu an. Azimli, hırslı, başarılı olduğunu biliyordum da bu denli çapkın olduğunu bilmiyordum :) Müslümanlığa geçişi gerçekten bu kadar hızlı mı olmuş bilmiyorum ama adam resmen hazırda bekliyormuş. Will Smith böyle kaliteli filmlerde kendini gösterme şansı buluyor bence, ıvır zıvır filmlerde oynayıp kendini bitirmesin. Filmi çok beğendim, tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
muhammed alinin hayatını anlatan çok başarılı film.
error_outline
6 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
güzel filmdi,diyaloglarda güzeldi,will smith in performansı harikaydı
error_outline
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
O Cassius Clay olarak doğdu ... 1960'lı yıllarda ringlerde fırtına gibi eserek, otoriteler tarafından gelmiş geçmiş en iyi boksör olarak nitelendirildi. Vietnam Savaşı'na gitmeyi red ettiği için elinden alınan şampiyonluğunu tekrar geri kazandı. Müslümanlığı seçerek Muhammed Ali adını aldı. Medyanın ve kadınların sevgilisi oldu.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce